top of page

Arama Sonuçları

"" için 700 öge bulundu

 • Sd Kart ve Micro SD Karttan Veri Kurtarma Yapmak Çok Kolay...

  Bilgisayarınıza DroidKit'i indirin ve kurun. Burada internet sitesine giderek indirme işlemini ücretsiz indir kısmından yapıyoruz. Sonra indirdiğimiz dosyayı çalıştırarak bilgisayarımıza yükleme işlemini yapıyoruz. Ardından, bilgisayarınızda DroidKit'i başlatın Uygulamanın isterseniz yükleme yerini değiştirebilirsiniz. Ayrıca Türkçe dil desteği ile DroidKit kullanımı son derece basitleşiyor. Veri kurtarma sekmesini aktif edin ve “ SD Karttan Veri Kurtarma  ” modunu seçin. DroidKit, SD kart kurtarma için iki mod sunar. Önce “ Standart Kurtarma ” modunu deneyebilirsiniz . Aradığınızı bulamazsanız, daha sonra “ Gelişmiş Kurtarma ” modunu deneyebilirsiniz. “ Standart Kurtarma ” modunu kullanarak, yalnızca silinen dosyaları taramayı veya SD kartınızdaki tüm dosyaları taramayı seçebilirsiniz. “ Gelişmiş Kurtarma ” modu, daha eksiksiz dosyaları bulmanıza yardımcı olacaktır. Örnek olarak " Standart Kurtarma "yı ele alalım. Lütfen " Standart Kurtarma " modunu seçin ve ardından " İleri " düğmesine tıklayın . Aşağıdaki arayüzü göreceksiniz. Lütfen “ İleri ” butonuna tıklamaya devam edin. “ Standart Kurtarma ” modunu kullanarak yalnızca silinen dosyaları taramayı veya SD kartınızdaki tüm dosyaları taramayı seçebilirsiniz. SD kartı tarama süresi, veri boyutuna göre değişir. Lütfen sabırlı olun. Tarama işleminden sonra, bulunan tüm dosyalar kategoriler halinde görüntülenecektir. Sol kenar çubuğundan, karşılık gelen sonuçları görüntülemek için farklı veri türlerine tıklayabilirsiniz. Artık bulunan dosyalardan istediklerinizi seçebilir yada hepsini bir arada kurtarabilirsiniz. Dosyaları seçerek işaretleyebilir veya işaretini kaldırabilir ve ardından veri kurtarma işlemini başlatmak için " Bilgisayara " öğesine tıklayabilirsiniz. DroidKit, standart kurtarma ile dosyalarınızı bulamazsa “ Gelişmiş Kurtarma  ” modunu deneyebilirsiniz. “  ” modu, daha eksiksiz dosyaları bulmanıza yardımcı olacaktır. Lütfen " Gelişmiş Kurtarma " modunu seçin. Bu aşamada artık ileri diyerek kurtarma işlemini başlatabiliriz. Gelişmiş kurtarma daha uzun sürecektir ancak kesin sonuç verir. Taramanın sonuçlanmasını bekleyerek bulunan dosyaları ön izleyebilirsiniz. Gerekli dosyaları kurtarabilirsiniz. Bu aşamada istediğimiz dosyaları seçiyoruz ve bilgisayara kurtar diyerek kurtarma işlemini başlatıyoruz. Kurtarma işlemini tamamlandı. Dosyalarınız artık kullanabilirsiniz.

 • Android Telefonunuz Siyah Ekranda Kaldıysa Düzeltebilirsiniz...

  Bu yazımızda sizlere android telefonlarda oluşabilecek yazılımsal sorunlara %100 çözüm olan DroidKit yazılımını göstereceğim. Bu yazılımla bir android cihazı nasıl hayata döndürebilirsiniz bunu göstereceğim. Öncelikle DroidKit yazılımını web sitesinden indiriyoruz. İndirdiğimiz dosyayı artık yüklemeye geçebiliriz. Bu uygulamayı yüklerken yükleme yeri ve klasörünü istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca DroidKit uygulaması Türkçe desteklediği için çok kolay şekilde kullanabilirsiniz. Uygulamayı artık yükleyelim. Uygulamamızı yükledik ve çalıştırdık. Eğer daha iyi verim almak isterseniz yönetici olarak çalıştırmanız iyi olacaktır. Uygulamamızın arayüzü gelince biz sistem düzeltme modülünü seçeceğiz. Ayrıca uygulamanın bir çok farklı modülü var bunlarıda ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz. Sistem düzeltme fonksiyonunu seçtikten sonra gelen arayüzde başlat diyerek uygulamanın çalışmasını sağlıyoruz. Şimdi telefon yada tablet farketmez android cihazımızı bağlıyoruz. Veri aktarımına izin veren bir kablo kullanmanız gerekli bu sayede işlemler sorunsuz ilerleyecektir. Bu aşamada android cihazımızı kurtarma moduna almamız gerekiyor. Cihazınızın tipine , modeline göre kurtarma moduna nasıl alacağınız uygulama ekranında görünecek bu rehberi izleyerek cihazı kurtarma moduna alıyoruz. Kurtarma moduna aldığımız cihazda sağ üstte bir kod yazacak bu kod bize yazılım versiyonu ve sürümünü gösterecek. Bu kodu alıp PDA kodu kısmına yazıyoruz. Artından ürün yazılımını indir diyerek yazılım indirme işlemini başlatıyoruz. Şimdi ürün yazılımının indirilmesini bekliyoruz. Eğer ürün kendi serverın da yoksa sizlere alternatif bir indirme seçeneği sunacaktır. Buradan da indirme yapabiliriz. Yazılım dosyası indirildiği zaman artık uygulama bizden yükleme ekranını açmamızı isteyecek. Bu ekran cihaza yazılım yüklememizi sağlayan bir ekran. Burada cihaza uygun yazılım yüklenebilir ve yazılımsal sorunları çözülebilir. Yükleme moduna aldıktan sonra sonraki diyerek düzeltme işlemini başlatıyoruz. Artık sistem sorunlarını giderme işlemi başlayacaktır. Burada sistem onarma işlemi %100 tamamlanacak ve cihazımız sorunsuz bir şekilde açılacak. Her şey yolunda giderse hiç bir dosya silinmeden cihazınız kullanılabilir hale gelecektir.

 • TELEFONUNUZDAN SİLİNEN DOSYALARI KOLAYLIKLA GERİ GETİRİN...

  Öncelikle DroidKit yazılımını indirmemiz gerekiyor. İnternet sitesine giderek ücretsiz indir seçeneğinden uygulamayı indiriyoruz. Sonra uygulamanın kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Uygulama türkçe olduğu için hiç zorlanmadan kullanabileceksiniz. Uygulamamızı çalıştırıyoruz ve ara yüzden veri kurtarma ekranına gelerek cihazdan hızlı kurtarmayı seçiyoruz. Ardından, bilgisayarınızda DroidKit 'i başlatın ve “ Cihazdan Hızlı Kurtarma ” modunu seçin. Bu ekrana geldiğinizde telefonu bilgisayarımıza kablo ile bağlıyoruz ve artık başla diyerek işleme başlıyoruz. Şimdi telefon modelimize göre USB HATA AYIKLAMA ayarını aktif etmemiz gerekiyor. Öncelikle geliştirici modunu aktif ediyoruz. Bunun için cihaz ayarlarına girip oradan hakkında kısmına giriyoruz ve burada derleme numarasına arka arkaya basıyoruz. Usb hata ayıklamayı aktif ettikten sonra gerekli tüm izinleri vermemiz gerekiyor. Artık telefon modelimiz ekranda belirdi ve kapasitemiz göründü. Dosyaları kurtarmaya geçiyoruz. Başla dememiz yeterli. Şimdi tarama işlemine devam edebiliriz. Bu aşamada bekleyerek bulunan dosyaları izleyeceğiz. Kategoriler halinde istediğiniz tüm dosyalar bulunacaktır. Artık geri döndürmek istediğiniz dosyaları seçerek ister bilgisayara isterseniz de telefonunuza geri getirebilirsiniz. Artık son aşamadayız burada geri döndürme klasörünü seçip devam demeniz yeterli Tüm işlemler tamamlandı ve artık dosyanız kolaylıkla kurtuldu. Bugün sizlere DroidKit uygulamasını kullanarak telefon tablet gibi cihazlarınızdan nasıl dosya kurtarabileceğinizi gösterdim.

 • ANDROID TELEFONUNUZU DAKIKALAR İÇİNDE HIZLANDIRIN - ALDIĞINIZ GÜNE DÖNSÜN

  Bugün sizlere yavaşlayan Android telefon, tablet gibi cihazlarınızı nasıl hızlandırabileceğinizi, artık dosyaları nasıl sileceğinizi ve en önemlisi sizden habersiz çalışan ve sistemi yoran , bataryanızı daha çabuk bitiren uygulamaları silmeyi göstereceğim. Öncelikle kullanacağımız uygulama DroidKit uygulaması olacak. Bir çok modülü olan bu uygulama android kullanıcıları için bulunmaz nimettir. Uygulamanın web sitesine giderek uygulamayı indirmeye başlıyoruz. İndirdiğimiz uygulamayı artık yüklemeye geçebiliriz. İsterseniz dili ve yükleme yerini değiştirebilirsiniz. Yüklediğimiz uygulamayı çalıştırabiliriz. Artık işlemlere geçiyoruz. Uygulamanın bir sürü modülü var biz bugün Sistem Temizliği modülünü kullanacağız. Bu modüle tıklıyoruz. Sistem temizliği ekranı gelecek bu ekranda başla diyerek işlemleri başlatıyoruz. Şimdi cihazımızı bilgisayara bağlama zamanı geldi. Data aktarımına izin veren bir kablo ile telefon yada tabletiniz bilgisayara bağlayacaksınız. Bu aşamada telefon veya tabletimizin marka ve modeline göre cihazın geliştirici seçeneklerini aktif ederek Usb Hata Ayıklamayı aktif etmemiz gerekiyor. Bu aktivasyonu yapmak için uygulamadan marka ve modeli seçiyoruz. Bize gerekli rehberi gösteriyor. Bu rehbere göre telefonun ayarlar kısmında hakkında bölümüne giriyoruz ve derleme numarasın arka arkaya basıyoruz. Geliştirici seçenekleri aktif olacak ve buradan usb hata ayıklama seçeneğini aktif ediyoruz. Bu aşamada telefon şarj modunda olacak bunu dosya aktarım moduna almamız gerekiyor. Bu işlem için bildirim panelini indirerek bağlantı modunu mtp olarak değiştiriyoruz. Artık uygulama telefonu algıladı ve temizlik ekranına geçebiliriz. Burada telefon veya tablet modelimiz depolama kapasitesi gibi bilgiler görünecek ve başla diyerek işlemlere başlayacağız. Artık tarama işlemi başladı burada sadece tarama işleminin bitmesini bekleyeceğiz. Önbellek dosyalarından tutun büyük boyutlu dosyalara kadar tüm tarama işlemini yapıyor. Siz sadece telefondan izin veriyorsunuz. Tarama işlemi bittiğinde yapmamız gereken tek şey silinmesini istediğimiz dosyaları seçmek. Tüm dosyaların boyutları ve ön izleme resimleri görünüyor bunlara göre hangileri silinmesi gerekiyor bunları seçiyoruz. Gerekli seçimleri yaptıktan sonra temizlik işlemini sağ alt kısımdan başlatıyoruz. Burada sadece temizliğin bitmesini bekliyoruz. Temizlik işlemi dosya boyutlarına göre uzun sürebilir endişe etmeden bitmesini bekleyin. Sitem temizliği bitti tamam diyerek telefon veya tableti bilgisayardan çıkarabiliriz. Artık cihazınızı kullanabilirsiniz. Ne kadar hızlandığına şaşıracaksınız.

 • IPHONELARINIZDA TÜM EKRAN KİLİTLERİNİ SIFIRLAYIN

  Bugün sizlere bir çok kişiye telefoncularda binlerce liraya mal olabilen bir sorunun ne kadar kolay çözülebileceğini göstereceğim. Öncelikle kullanacağımız uygulama Anyunlock uygulaması olacak. Kullanımı çok kolay ve bir çok fonksiyonu içinde barındırıyor. İnternet sitesine giriyoruz ve ücretsiz indir kısmından indirme işlemini yapıyoruz. İndirdiğimiz uygulamanın şimdi yükleme işlemini yapacağız. Dil ayarını yaptıktan sonra yükle diyerek yükleme işlemini başlatıyoruz. Artık uygulamayı çalıştırarak kullanmaya başlayabiliriz. Uygulamamızı aç dedikten sonra ana ekranda en solda bulunan Ekran Kilidini Aç seçeneğine tıklıyoruz. Bu aşamada Şimdi Başla diyerek işlemleri ilerletiyoruz. Artık telefonumuzu bağlayabiliriz. Data aktarımına izin veren bir kablo ile telefonumuzu bilgisayara bağlıyoruz. Şimdi telefonumuzu DFU moduna almamız gerekiyor. Burada telefon modelinizi seçmeniz önemli buna göre uygulama size nasıl DFU moduna alacağınızı gösterecek. Bu rehbere göre telefonunuzu DFU moduna alacaksınız. DFU moduna aldığımız telefonu bilgisayarımız algılıyor ve işlemlere geçmeden bize gerekli uyarıları yapıyor. En önemlisi dosyalarınızın silineceğini söylüyor. Buna çok dikkat etmeniz gerekli. İşlemlere başlamak için Şimdi Aç diyoruz ve işlemler başlıyor. Bu işlemde uygulama telefon modelimize göre firmware dosyasını belirliyor ve size indirme yeri seçmenizi söylüyor. İndirme yerini değiştirmek istemiyorsanız direk indir diyerek indirmeyi başlatın. internet hızınıza bağlı olarak firmware dosyası inecektir. Bu süre biraz uzun olabilir. Şimdi indirme tamamlandı ve kontrol işlemleri yapılıyor. Bu aşamada gerekli kontroller yapıldı ve ekran şifresi silme işlemi başladı. Artık hem telefondan hem de bilgisayardan kontrol ederek işlemleri izleyebilirsiniz. Bu işlemler sonunda telefonumuz sıfırlanıyor ve yeni bir ekran şifresi belirleyebiliyoruz. Şuan telefonunuzun ekran şifresi sıfırlandı ve ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Eski şifrenizle hiç bir ilişkiniz kalmadı. Artık uygulamaya tamam diyerek kapatabiliriz. Tüm işlemler bu kadardı. Telefonunuzu normal bir şekilde kullanabilir yeni bir şifre tanımlayabilirsiniz.

 • UPDF ile iPhone ve Mac'te bir profesyonel gibi PDF düzenleyin : Tam İnceleme

  Yapay zeka destekli UPDF ile iPhone, Mac, Windows ve Android'de PDF'leri zahmetsizce düzenleyin. Temel özellikleri ve UPDF'nin neden Adobe Acrobat'a daha iyi bir alternatif olduğunu keşfedin! UPDF İncelemesi: Apple Kullanıcıları Mac ve iOS için bu güçlü yapay zeka destekli PDF düzenleyicisini kaçırmamalı! Apple'ın yeni çıkardığı M3 iMac ve M3 MacBook Pro ile PDF iş akışınızı kolaylaştırma olanakları sınırsız.Ancak gelişmiş bir işletim sisteminin yanı sıra, ona uygun etkili bir PDF düzenleyiciye de ihtiyacınız var. Mac için UPDF, şimdi özel bir indirimle profesyonel düzeyde PDF düzenleme özellikleriyle bu zorluğun üstesinden gelmeye hazır! UPDF'i hemen deneyip denemeyeceğinizden emin değil misiniz? Hiç endişelenmeyin! Bu güçlü araç hakkındaki tam incelememiz fikrinizi değiştirecek. Yapay zeka destekli son teknoloji PDF editörü UPDF, PDF'leri tek bir yerden düzenlemenizi, açıklama eklemenizi, dönüştürmenizi, OCR eklemenizi, sıkıştırmanızı, düzenlemenizi, doldurmanızı ve hatta sohbet etmenizi sağlar! Ayrıca, Mac, iOS, Windows ve Android gibi tüm platformlarda eşit olarak kullanılabilir. Yani, iPhone veya Mac'te PDF'leri düzenlemek istiyorsanız, UPDF hepsini halledecektir.Şimdi gelin, UPDF'nin Apple cihazlarınız için neden olmazsa olmaz olduğunu keşfedelim! UPDF neden Mac, iPhone ve iPad için bir zorunluluktur? UPDF sadece PDF'lerinizi okumak ve düzenlemek için bir PDF editörü değildir. PDF görevlerinizi kolayca halletmeniz için güçlü özelliklerden oluşan bir hazinedir. Düzenleme, açıklama ekleme, dönüştürme, OCR gerçekleştirme, PDF formları oluşturma, doldurma ve imzalamaya kadar her konuda UPDF arkanızda. İşte Mac, iPhone veya iPad'iniz için neden sahip olunması gereken bir şey! 1. PDF'lerinizi zahmetsizce düzenleyin. UPDF, Apple kullanıcılarının PDF'leri iPhone, Mac ve iPad'de birkaç tıklamayla zahmetsizce düzenlemelerini sağlar. İster metin, resim veya bağlantıları düzenleyin ister üst bilgi, alt bilgi ve arka planlarla zenginleştirin, UPDF sorunsuz bir deneyim sunuyor. Paylaşmadan önce PDF'lerinizin telif hakkını mı almak istiyorsunuz? Endişelenmeyin! UPDF, PDF'lerinize filigran eklemenize olanak tanıyarak paylaşmadan önce mülkiyet haklarınızın güvende olmasını sağlar! 2. UPDF AI ile PDF'leri daha iyi anlayın. UPDF, güvenilir yapay zeka yardımı ile rakiplerinden bir adım öndedir. Uzun PDF'leri özetleyebilir, karmaşık grafikleri ve kelimeleri açıklayabilir ve tüm dillerden çeviri yapabilirsiniz. Ayrıca UPDF AI Sor modunu kullanarak PDF'lerinizle etkileşime geçebilirsiniz. Ayrıca, sohbet modu PDF'nin ötesindeki konuları keşfetmenizi sağlar. 3. Daha önce hiç olmadığı gibi okuyun ve açıklama ekleyin UPDF, istediğiniz sayfa düzenlerini, açık veya koyu modu ve hatta gelişmiş okunabilirlik için UPDF Slayt Gösterisi modunu seçmenize olanak tanır. Ayrıca daha iyi görünürlük için PDF'lerinizi yakınlaştırabilirsiniz. PDF ek açıklamasına gelince, UPDF 14 işaretleme aracı, damgalar, şekiller ve 100'den fazla çıkartma ile ekstra yol kat ediyor. Ayrıca, dosyalarınıza istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden erişmek için açıklamalı PDF'lerinizi 10 GB Bulut depolama alanına yükleyebilirsiniz! 4. PDF'leri büyük bir hassasiyetle dönüştürün. UPDF Word, Excel, PPT, CSV, XML, HTML, Metin ve RTF gibi çeşitli dosya formatlarına ve bu formatlardan dönüştürme yapmanızı sağlar. Ayrıca PNG, JPEG, TIFF, BMP ve hatta GIF gibi görüntü dosyalarına ve bu dosyalardan dönüştürme yapabilirsiniz. Önemli bilgileri arşivlemeniz mi gerekiyor? Kolay erişim ve bilgilerin arşivlenmesi için PDF'nizi PDF/A dosyası olarak dışa aktarın. 5. Taranmış PDF'leri OCR dönüştürme ile düzenleyin Düzenlenmesi gereken bir grup taranmış PDF ile uğraşıyorsanız, UPDF arkanızda! UPDF'nin yapay zeka destekli OCR özelliğini kullanarak PDF'lerinizi aranabilir ve düzenlenebilir PDF'lere dönüştürerek iPhone veya diğer iDevice'lerde düzenleyin. Ayrıca PDF'yi yalnızca metin ve görüntü katmanına dönüştürebilir veya görüntü katmanının altına veya üstüne metin ekleyebilirsiniz! 6. PDF'leri imzalayın, oluşturun, doldurun ve koruyun. UPDF, yasal belgeleri, sözleşmeleri ve faturaları dijital imzalar ve elektronik imzalarla doğrulamanızı sağlar. Ayrıca, veri toplamanızı güçlendirmek için onay kutuları, seçim düğmeleri ve açılır listeler gibi çeşitli araçlarla formlar oluşturmanıza ve doldurmanıza olanak tanır! İstenmeyen PDF kurcalamalarını önlemek için dosyaları parola ile de koruyabilirsiniz. İşte karşınızda! UPDF, sorunsuz işbirliği ve iş akışı için verimli PDF yönetimi vaat ediyor. Eksiksiz bir PDF düzenleme özellikleri paketi ile PDF'lerinizi her zamankinden daha iyi yönetebilirsiniz. UPDF'yi deneyin ve PDF oyununuzun dönüşümünü izleyin! UPDF vs. Adobe Acrobat: Apple kullanıcıları için hangisi daha iyi? iPhone veya diğer Apple cihazlarında PDF düzenlemek söz konusu olduğunda, Adobe Acrobat genellikle başvurulan platformdur. Ne de olsa PDF formatını Adobe icat etti. Bununla birlikte, yüksek fiyat etiketi ile alternatifleri keşfetmeye değer. İşte UPDF'nin Adobe Acrobat'tan daha üstün bir seçenek olarak öne çıkmasının nedeni: Fiyatlandırma Adobe Acrobat, Apple kullanıcıları için yıllık 239,88$ gibi yüksek bir ücret talep ederken UPDF, Adobe Acrobat'ın 12'de 1'i fiyatındadır. Uyumluluk Adobe Acrobat standardı yalnızca Windows uyumludur ve Mac, iOS ve Android kullanıcılarının bu araca erişmek için ekstra ödeme yapması gerekir. Ancak UPDF'ye Windows, Mac, iOS ve Android üzerinden eşit şekilde erişilebilir. Okuma deneyimi Hem Adobe Acrobat hem de UPDF karşılaştırılabilir PDF okuma özellikleri sunarken, UPDF gelişmiş bir okuma deneyimi için slayt gösterisi moduyla ekstra yol kat ediyor. Yapay Zeka Yardımı UPDF, PDF'lerinizi bir profesyonel gibi anlamanızı sağlayan güçlü yapay zeka yardımı ile Adobe Acrobat'ın tozunu attırıyor! OCR Teknolojisi Adobe Acrobat standardında OCR desteği yoktur ve Mac kullanıcılarının bu özelliğe erişmek için daha fazla ödeme yapması gerekir. Ancak UPDF, tüm platformlarda OCR yeteneklerini aynı fiyata sunar. Gelişmiş Özellikler Adobe Acrobat ile karşılaştırıldığında UPDF gelişmiş özellikleri ile öne çıkmaktadır. 100'den fazla çıkartma ekleyebilir, sürükle ve bırak yöntemiyle zengin metinler ekleyebilir ve CSV, BMP ve GIF gibi gelişmiş dönüştürme formatlarını kullanabilirsiniz; Adobe Acrobat'ta bulunmayan tüm özellikler! İşte bu kadar millet! UPDF tam platform desteği, AI yardımı, OCR ve cep dostu fiyatlandırma ile öne çıkıyor. Ayrıca, PDF'lerinize istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden erişmek için tüm platformlarda 1 lisans kullanabilirsiniz! Öyleyse, PDF oyununuzu uygun bir fiyata yükseltmek için UPDF'yi şimdi deneyin! Sonuç UPDF, yeni nesil PDF editörleri arasında sektör lideri bir araçtır! Yalnızca iPhone ve diğer iCihazlarda PDF düzenlemenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda PDF'lerinizin tüm öğelerini büyük bir hassasiyet ve doğrulukla işler. UPDF; PDF düzenleyici, açıklama ekleyici, dönüştürücü, sıkıştırıcı ve düzenleyiciden tam teşekküllü yapay zeka desteğine kadar her şeyi kapsar. Öyleyse neden bekliyorsunuz? UPDF'yi şimdi AI eklentili UPDF Pro'da özel bir indirimle indirin! UPDF'nin tüm özelliklerinden etkileyici derecede düşük bir fiyata yararlanmak için bu altın şansı kaçırmayın.

 • Televizyonda Fırsat : TCL 55C835 MiniLed 4K TV

  Televizyon fiyatlarının uçuşa geçtiği ülkemizde indirim kovalayanlar için tam bir fırsat ortaya çıktı. Bir çok kişinin gözünden kaçırdığı C835 modeli neredeyse alt seviye model olan 745 fiyatına gelmiş durumda. Fırsatın oluşmasını sağlayan en büyük etmen televizyonun önceki seneye ait olması ancak üzerine gelen 845 modelinden parlaklık dışında ciddi bir kaybı yok. Teknik özelliklerine baktığınızda zaten aradığınız her şeye karşılık verdiğini göreceksiniz. 10 bit gerçek 100/120/144 Hz VA paneli 1000 nits parlaklık verebiliyor. Mini led panel DCI P3 renk gamının %97 sini desteklemektedir. Ayrıca google tv olan model 40 w 2.1 onkyo ses sistemi ile geliyor. Üzerinde 4 hdmi 2.1 olan televizyon yeni nesil konsolları da destekliyor. Hatta en iyi seçeneklerden birisi diyebiliriz. Televizyon arayışında iseniz kesinlikle değerlendirmelerine alın. TCL Mini LED ile Dünyayı Yeniden Keşfedin Daha büyük bir ekran sunmak, küçük bir tutkuyla başlar: Mini LED'i tanıyalım. Daha koyu siyahlar, göz alıcı parlaklık ve genel olarak daha yüksek kontrastlar için daha küçük, hassas LED ışık kaynakları ile inanılmaz çözünürlükler elde edilir. İçerik ne olursa olsun izleme deneyiminizi en üst düzeye çıkarır. 16-bit Hassas Işık Kontrolü Her bir bağımsız piksel boyutundaki LED için 16-bit kontrol çekirdeği sayesinde ekran tasarımında büyük ölçüde çığır açıldı! Işık yayan her birim, daha koyu siyah ve daha saf beyaz elde etmek için hassas bir şekilde kontrol edilir ve gerçekçi her resmin gösterilmesini sağlar. Her Açıdan Berrak ve Saf Renk TV'nizde düzensiz arka ışık veya bulutlanma ve parıldama olarak bilinen durumlar can sıkıcı olabilir. Bu problemlerin tek çözümü, mini LED teknolojisidir! TCL Demura Tech, ışık kontrolünün doğru olmasını sağlar. Görüntüler, her açıdan, olması gerektiği gibi görsel olarak çok açık ve belirgindir. Mini LED ve Quantum Dot Buluşuyor Saf, ultra yüksek çözünürlüklü TV, bir milyardan fazla Quantum Dot nanokristal katmanından süzülür. Önde gelen teknolojilerin kombinasyonu, daha iyi parlaklık ve daha yüksek kontrast sağlar, renk olağanüstü nettir.

 • Elektrikli Scooter Şirketi Bird İflas Başvurusunda Bulundu

  Bir zamanlar yatırımcılar tarafından 2.5 milyar dolar değer biçilen elektrikli scooter şirketi Bird, bu hafta Florida federal mahkemesinde 11. Bölüm iflas koruması için başvuruda bulundu. Şirket, mevcut kredileriyle, Bird'in değerinin bir alt sınırını belirleyen bir "stalking horse" anlaşması yaptı. Bird, bu iflas sürecini varlıklarının satışını kolaylaştırmak için kullanacağını ve bu satışı önümüzdeki 90 ila 120 gün içinde tamamlamayı beklediğini açıkladı. Bird'in elektrikli scooterlar'ı, sürüş ve diğer toplu taşıma şekillerine çevre dostu bir alternatif olarak öne çıkarılıyor. Covid-19 salgınının başlamasından önce popülaritesi artan şirket, 2019 yılında 275 milyon dolardan fazla sermaye toplayarak değerini 2.5 milyar dolara çıkarmıştı. Ancak müşteriler 2020'de zorunlu karantina sürecinde scooter kullanmayı bıraktığında, Bird toparlanmakta zorlandı. Şirket, 2021'de bir özel amaçlı satın alma şirketi ile birleşerek halka açıldı, ancak hisse fiyatı düştü. Bird'in iflas süreci, New York Borsası'nın şirketi Eylül ayında listeden çıkarmasının ardından geldi. Bird, piyasa değerini 30 ardışık gün boyunca 15 milyon doların üzerinde tutamadığı için borsanın gerekliliklerini yerine getiremedi. Şirketin hisseleri, o ayın sonlarında tezgah üstü borsada işlem görmeye başladı. Bu hafta itibarıyla, hisse başına 1 dolardan daha az bir fiyattan işlem görüyordu. Bird Kanada ve Bird Avrupa, Çarşamba günkü dosyalamaya dahil değil ve "normal olarak faaliyetlerine devam edecek" olarak belirtildi.

 • Apple Watch'lar Satıştan Kaldırıldı!

  Apple, patent sorunları nedeniyle ABD web sitesinde Apple Watch Serisi 9 ve Apple Watch Ultra 2 akıllı saatlerin satışını durdurdu! Apple'ın Apple Watch Serisi 9 ve Apple Watch Ultra 2 için olan web sayfası Perşembe günü incelendiğinde "şu anda mevcut değil" yazıyordu. Sayfa şu anda 2022'de piyasaya sürülen, daha düşük maliyetli bir model olan Apple Watch SE için bir tanıtım görseli içeriyor ve bu model patent anlaşmazlığından etkilenmiyor. Apple, bu haftanın başlarında, en son Watch modellerini Perşembe günü web sitesinde ve Pazar gününden sonra Apple mağazalarında satmayı durduracağını açıkladı. Apple Watch SE, Apple ve perakendeciler tarafından hala satılmakta olup, perakendeciler stokları bitene kadar en son modelleri satmaya devam edebilecek. 24 Aralık 2023'ten itibaren, Apple, ABD'de kan oksijenini ölçme yeteneğine sahip Apple Watch ünitelerini satmayı durdurdu. Tüm detaylar Apple'ın ürün sayfalarındaki ince yazıda belirtiliyor. Satış durdurma, Ekim ayında Uluslararası Ticaret Komisyonu'nun cihazın kan oksijen sensörünün hastanelere satış yapan tıbbi teknoloji şirketi Masimo'nun fikri mülkiyetini ihlal ettiği yönünde bulgu yapmasına yanıt olarak gerçekleşiyor. Bu durum da Apple'ın, Çin'de üretilen cihazların ithalatını engelliyor. Apple hisseleri, Perşembe günü hafif bir düşüş yaşadı Bu duraklama, Apple'ın yılın en yoğun satış döneminde en önemli ürünlerinin en son modellerini en büyük pazarında satmıyor olması anlamına geliyor. Bu durum, garanti dışı kalan eski donanımların değiştirilmesini engelleyerek mevcut saatler için tamiratların yapılmasını zorlaştırabilir.

 • Bilet Dükkanı Yeni Kampanyalarıyla Ekim Ayını Renklendiriyor

  Turizm alanında 30 yıllık tecrübesi ve yenilikçi yaklaşımıyla turizm teknolojileri geliştiren Bilet Dükkanı, Ekim ayına özel yeni kampanyalarını duyurdu. Bilet Dükkanı’nın avantajlı seçenekleri ile sunduğu birbirinden çeşitli ve herkesin kendine uygun bir alternatif bulabileceği cazip iş birlikleri ve özel kampanyalarla sonbahar seyahatleri daha kolay ve keyifli hale gelecek. Yeni Üyelere Anında 150 TL İndirim Bilet Dükkanı’ndan ilk alışverişini yapan üyelere anında 150 TL indirim kampanyası 1-31 Ekim 2023 tarihlerini kapsayacak. Uçak bileti, transfer ve araç kiralama ürünlerinde geçerli olacak. Kampanya sadece yeni üye olan ve ilk alışverişini yapan kullanıcıları kapsayacak. Tüm Otellerde Anında İndirim 1-31 Ekim 2023 tarihleri arasında Bilet Dükkanı mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden yapılan otel satın alımlarında “OTEL10” indirim kodunu kullananlara anında indirim sunulacak. Yapılan harcama limiti arttıkça kazanılan indirim oranı da katlanacak. 2.000-4.999 TL arası 250 TL, 5.000-9.999TL arası 500 TL, 10.000-19.999 TL arası 1.000 TL, 20.000-29.999 TL arası 1.500 TL, 30.000-39.999 TL arası 2.500 TL, 40.000 TL üstüne 4.000 TL anında indirim sağlanacak. Araç Kiralamalarında Anında 250 TL İndirim ‘’Araç Kiralamalarında Anında 250 TL İndirim’’ kampanyasıyla 1 Ekim – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında Bilet Dükkanı mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden yapılan araç kiralamalarında, “ARAC250” indirim kodunu kullanan üyelerin Bilet Dükkanı cüzdanına anında 250 TL indirim uygulanacak. Kampanyadan alışveriş yapan ilk 200 kişi yararlanacak. Transferlerde Anında 250 TL İndirim 1 Ekim – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında Bilet Dükkanı mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden transfer hizmeti satın alımlarında “TRANSFER250” kodunu kullanan ilk 200 kişi anında 250 TL indirim imkanı elde edecek. Mobilde 2 Saat Geçerli Muhteşem Fırsatları Kaçırma Bilet Dükkanı’nda “Akıllı Saatler” Ekim ayında da tüm hızıyla sürüyor. Haftada bir gün 2 saat geçerli olan avantajlı fırsatları yakalamak isteyen kullanıcılar Bilet Dükkanı mobil uygulamasını indirip bildirimleri açarak sadece uygulama üzerinden sunulacak benzersiz kampanyalardan yararlanabilecek. Ekim ayı içerisinde minimum 4 farklı günde ve sınırlı saatlerde geçerli olacak kuponlarla kullanıcılar sürpriz indirimler elde etmeye hız kesmeden devam ediyor. Bilet Dükkanı’nın marka işbirlikleri de hız kesmeden devam ediyor. Maximum Kartlılar Bilet Dükkanı’nda Kazanıyor 1-31 Ekim tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız 3.000TL ve üzeri ilk uçak bileti alımınızda, araç kiralama ve transferde geçerli 200 TL MaxiPuan hediye sizi bekliyor. Metropol Card’lılara 200 TL Anında İndirim Bilet Dükkanı tarafından Metropol Card kullanıcılarına özel olarak gerçekleştirilen bu kampanya kapsamında, 05 – 31 Ekim 2023 tarihleri arasında Bilet Dükkanı’nın mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden kod kullanılarak yapılan dış hat uçak bileti satın alımlarında 200 TL anında indirim sağlanacak. Bilet Dükkanı’nın devam eden tüm kampanyalarına www.biletdukkani.com/kampanyalar web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. #arabakiralama #bilet #biletdükkanı

 • Ücretsiz Yazılım ve Oyun Kampanyaları (Eylül – Ekim 2023)

  1 – 6 aylık bir VPN kampanyası var isteyenler değerlendirsin. Süresi kısa (2 gün) o yüzden elinizi çabuk tutun. Bilgisayar ve mobil destekleri var. TikVPN [ PC, Mac, Android, & iOS ] : https://bit.ly/3ETbqQ9 İnternet Siteleri : https://www.tikvpn.com/ Formu doldurunca size bir kod verecek. Sonra üye olacaksınız. O kodu Mobil uygulama kurarsanız solda redeem var oraya gireceksiniz. Eğer pc mac vs de kullanacaksanız web üzerinden hesabınıza girip oradan gift kod olarak ekleyeceksiniz. Ben birden çok kod alıp denedim ama tek hesaba bir den çok kod eklenmiyor yani 6 ay 6 ay alıp 1 seneye uzamadı. Her hesaba 6 ay kod veriyor. 2 – IObit Driver Booster PRO 11 için 2 tane kod var isteyenler kullanabilir birisi 180 birisi 90 gün beraber kullanılmıyor herhalde 180 i kullanırsınız 🙂 Etkinleştir > Lisans Gir kısmına bu lisansları yazın işlem tamamdır. 180 Gün : D5AE6-A6BDE-22457-4CE4A 90 Gün : 84874-0B0E0-F3C31-CD6BA https://www.iobit.com/en/driver-booster.php Linke ilk tiklamada reklam cikiyor 2.tiklamada site geliyor. Adamlar siteyi bile reklamli yapmis 🙂 Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 11/ 10/ 8.1/ 8/ 7/ Vista/ XP (32/64-bit) Desteklenen Lisans özellikleri : Bu, yalnızca evde kullanım (1) kullanıcı için lisanstır. Lisans süresi boyunca 11.x sürümleri için ücretsiz güncellemeler alırsınız. Ücretsiz teknik destek yoktur. Program yeniden kayıt ile kurulabilir. 3 -Bu sefer WinX firmasının uygulamaları bedava isteyenler değerlendirsin. 500 er kopya için geçerli elinizi çabuk tutun. https://www.winxdvd.com/giveaway/ipho… WinX MediaTrans Wise Data Recovery OCR Reader Malware Hunter Bunlarda kampanya devam ediyor bazılarında bitmiş. Alttaki uygulamalarda mail e tıklayıp kapayın açılacak. data recovery ve media trans direk exe iner diğer uygulamalar kod verir. Windows içindir. 4 – Ücretsiz uygulamalara devam Vidmore Player 1 yıllık kampanya isteyenler alsın. https://www.vidmore.com/cooperation/v… 5 – Ücretsiz Epic Oyunlarını da paylaşalım eksik kalmasın. Model Builder (Normal Satış Fiyatı 160 TL) : https://store.epicgames.com/en-US/p/model-builder-f9b456 Soulstice (Normal Satış Fiyatı 754 TL) : https://store.epicgames.com/en-US/p/soulstice #winxdvd #tikvpn #vpn #freevpn #bedavavpn #giveaway #kampanya #sharewareonsale #driverbooster #bedava #yasalyazılım #pcyazılım #winx #ücretsiz

 • iPad/iPhone Açılmıyor Ve Elma Logosunda Kalıyor Ve Kendi Kendine Açılıp Kapanıyor

  iPad/iPhone açılmıyor ve elma logosunda kalıyor ve kendi kendine açılıp kapanıyor—ReiBoot➤https://bit.ly/3ZhE46C Bu videomuzda iPhone telefonlarınızda siyah ekran ve elma logosunda takılı kalma problemlerinize çözüm bulun. Promosyona Katılın Tenorshare iOS 17 li iPhone 15 & Amazon Kart Kazanma Şansı ➤https://bit.ly/3RnJgnU 30% İndirim Kodu : Tenorshare30 İletişim : kaankaya@gmail.com #iphone #elmalogosu #siyahekran Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: https://www.youtube.com/channel/UCbty1sNZBGoSe23_NwKm-xw/join ❤️ Abone Olmak İçin : http://bit.ly/39AFoXy ❤️ Katıl Yardımı İle Destek Olmak İçin : https://bit.ly/3dM7O2u Herkese Selamlar Arkadaşlar, Bugün sizlere yazılımsal sorunları olan apple cihazlarını nasıl düzelteceğinizi anlatacağım. İphone , ipad , ipod , apple tv gibi neredeyse her cihazda elma logosu , siyah ekran gibi tüm sorunları çözeceksiniz. Umarım videomuz sizlere faydalı olur. 📢 Yapılan videoları ve anlatılan konuları beğeniyorsanız. Kanala Abone Olarak ve videoları Beğenerek bana destek olabilirsiniz. Destekleriniz sayesinde farklı kişilere ulaşabilir onlarında faydalanmasını sağlarız. Lütfen Desteklerinizi Esirgemeyin. Sevgilerle Android Tv ve Android Box Gerekli Uygulamalar Arşivi : (Pcloud) https://bit.ly/3lgRfCM Android Telefon Tv Box Geniş Uygulama Arşivi : (Mail.ru) Port Android : https://bit.ly/3GlPVWe Tv Os : https://bit.ly/3Hh9nVv Hoşunuza Gidebilecek Videolarım : 2022 Yılı Güncel Televizyon Tavsiyelerim : https://youtu.be/IBzk3MY_c-I Android Tv Box 1080p Netflix Kullanımı : https://youtu.be/reuBqG1qmMY Android Tv Box Webcam Kullanımı : https://youtu.be/4yp7B4uVUic Android Tv Boxta Kullandığım Ekipmanlar : https://youtu.be/sRUluYh1kc0 Android Boxta Kontrolcü/Gamepad Tavsiyem : https://youtu.be/3Og3X8igMXc Android Cihazlarda Kontrolcü İle Pubg Mobile Oynamak : https://youtu.be/RsknHK8G4WA PUBG Mobile Bilgisayarda Nasıl Oynanır: https://youtu.be/cepK9JCA3l8 Teknolojik gelişmeleri ve incelemeleri kaçırmamak için kanalımıza abone olun: https://goo.gl/CDNp7Z İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz ► https://goo.gl/ITc05n Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook: https://www.facebook.com/scroll.com.tr Instagram: https://instagram.com/kaankaya7 Twitter: https://twitter.com/scrollcomtr Ekipmanlarım : https://youtu.be/mB8l4QlxUIQ ➥Kamera : https://amzn.to/2Ks3hsv ➥Kamera Batarya : https://amzn.to/2Is25CL ➥Ses Kayıt Cihazı : https://amzn.to/2v6nJVa ➥Kondenser Mikrofon : https://amzn.to/2UuO92d ➥Yaka Mikrofonu : https://amzn.to/2UKrRsz ➥Tripod : https://amzn.to/2UPXi4K ➥Işık 1 : https://amzn.to/2VyKa0S ➥Işık 2 : https://amzn.to/2IcrGQW ➥Platform : https://amzn.to/2IrQ0gM ➥Platform 2 : https://amzn.to/2KnT68a ➥Sd Kart : https://amzn.to/2VEq6dx ➥Gimbal : https://amzn.to/2P6dyZZ Multimedya Sistemim : https://youtu.be/DVQCUNqUYTg ➥Televizyon : https://youtu.be/OjQxsXtmmnw ➥Tv Box : Hiremco Enjoy+ ➥Blu-ray Sinema Sistemi : http://bit.ly/2GRbT7v ➥Air Kumanda : https://bit.ly/2xpL9cI ➥Gamepad : https://bit.ly/2UGwcef ➥Telefon : https://bit.ly/2wISR1k #iphonebozuk #teknoloji #test #scroll #ceptelefonu #iphoneyazılımyükleme #reibootnasılkullanılır #iphoneissue #ElmaLogosundaKalıyor #Scrollcomtr #elmalogosu #iphonesorunlarınıçözün #iphonetamir #iphoneelmadaaçılıpkapanıyor #iphonenasıltamiredilir #iPadiPhoneAçılmıyor #reiboot #reibootfull #iPadiPhoneAçılmıyorVeElmaLogosundaKalıyorVeKendiKendineAçılıpKapanıyor #nasılyapılır #inceleme #android

bottom of page