top of page

TELEFONUNUZDAN SİLİNEN DOSYALARI KOLAYLIKLA GERİ GETİRİN...

Öncelikle DroidKit yazılımını indirmemiz gerekiyor. İnternet sitesine giderek ücretsiz indir seçeneğinden uygulamayı indiriyoruz.


Sonra uygulamanın kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Uygulama türkçe olduğu için hiç zorlanmadan kullanabileceksiniz.
Uygulamamızı çalıştırıyoruz ve ara yüzden veri kurtarma ekranına gelerek cihazdan hızlı kurtarmayı seçiyoruz.


Ardından, bilgisayarınızda DroidKit'i başlatın ve “ Cihazdan Hızlı Kurtarma ” modunu seçin.


Bu ekrana geldiğinizde telefonu bilgisayarımıza kablo ile bağlıyoruz ve artık başla diyerek işleme başlıyoruz.
Şimdi telefon modelimize göre USB HATA AYIKLAMA ayarını aktif etmemiz gerekiyor.
Öncelikle geliştirici modunu aktif ediyoruz. Bunun için cihaz ayarlarına girip oradan hakkında kısmına giriyoruz ve burada derleme numarasına arka arkaya basıyoruz.


Usb hata ayıklamayı aktif ettikten sonra gerekli tüm izinleri vermemiz gerekiyor.Artık telefon modelimiz ekranda belirdi ve kapasitemiz göründü. Dosyaları kurtarmaya geçiyoruz. Başla dememiz yeterli.Şimdi tarama işlemine devam edebiliriz. Bu aşamada bekleyerek bulunan dosyaları izleyeceğiz. Kategoriler halinde istediğiniz tüm dosyalar bulunacaktır.


Artık geri döndürmek istediğiniz dosyaları seçerek ister bilgisayara isterseniz de telefonunuza geri getirebilirsiniz.Artık son aşamadayız burada geri döndürme klasörünü seçip devam demeniz yeterli
Tüm işlemler tamamlandı ve artık dosyanız kolaylıkla kurtuldu. Bugün sizlere DroidKit uygulamasını kullanarak telefon tablet gibi cihazlarınızdan nasıl dosya kurtarabileceğinizi gösterdim.

Commentaires


bottom of page