Home » Cep Telefonu » Samsung Galaxy S3’ün Yeni Özellikleri Video 2
Yazan: | 11 Aralık 2012 Salı

Samsung Galaxy S3’ün Yeni Özellikleri Video 2

Font Küçült Font Büyült

Samsung, Galaxy S3’e gelecek yeni özellikleri gösteren ikinci videoyu yayınladı. İşte Galaxy S3’ün yeni özelliklerinde ikinci bölüm;

Galaxy S3 için “Premium Suite” adı altında bir güncelleme paketi üzerinde çalışan Samsung, cihaza birçok yeni özellik eklemeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta Samsung, bu özellikleri gösteren bir video yayınlamıştı. Şimdi ise sırada karşımızda ikinci video var.

İkinci videoda Galaxy S3’ün yeni özellikleri anlatılmaya devam ediliyor. Videoyu hazırlayan Samsung Tomorrow ekibi, bunların öne çıkan özellikler olduğunu belirtmiş. Yani bunların haricinde başka küçük yenilikler de olacak. İşte video 2’de anlatılan özellikler;

Paper Artist: Bu özellik sayesinde fotoğraflarınızı birer çizim haline dönüştürebiliyorsunuz. Ayrıca istediğiniz noktaya farklı efektler de uygulamanız mümkün. Siyah beyaz bir resimde sadece bir noktayı renklendirmek gibi.

Low Light Shot: Kamera özellikleri arasında yerini alan bu yeni mod, düşük ışıkta fotoğraf çekmek için özel ayarlar kullanıyor.

Best Face: Daha önce Galaxy Note 2’de gördüğümüz bu özellik, bir grup fotoğrafı çekerken ardı ardında 6-7 kare çekiyor. Daha siz bu karelerde kişilerin yüzlerinin en iyi kareleri seçip tek bir fotoğrafta birleştirebiliyorsunuz.

Kolay Mod: İlk kez akıllı telefon kullanan kişiler için sunulan bu özellik, ana ekranda en çok kullanılan widget’leri bir araya getiriyor. Böylece ayar yapmadan, temel özelliklere erişebiliyorsunuz.

Sound Balance: Ses ayarlarından sesin dengesini sağ ve sol olarak ayarlayabiliyorsunuz. Bu özellik duyma bozukluğu yaşayan kullanıcılar için sunuluyor.

Setup Wizard: Bu özellik de yine bazı erişilebilirlik seçenekleriyle ilgili. Kullanıcılar ilk kurulum esnasında bile erişilebilirlik ayarlarına erişebiliyor. Böylece renk hassasiyeti, işitme bozukluğu gibi rahatsızlıkları olan kişiler ilk anda kendilerini uygun ayarı seçebiliyor.

Camera Easy Snap: Bu özellik aktif edildiğinde, fotoğraf karesi içinde kaç yüz bulunduğu gibi bilgileri sesli olarak kullanıcıyla paylaşıyor

Samsung Galaxy S3’ün Yeni Özellikleri: Video 1

Friendfeed de Paylaş RSS Ekle