top of page

Mortal Kombat 11’in Yeni Karakteri Nightwolf İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Yılların efsanesi Mortal Kombat serisinin son oyunu Mortal Kombat 11’e yeni bir karakter ekleniyor. Nightwolf isimli bu karakter, Kızılderili ögeleri taşıyor ve silah seçimi; ok, yay, bıçak gibi avcı ekipmanlarından oluşuyor. Karakterin tanıtımı için yayınlanan fragmanda dövüş stilleri ve bir adet de fatality gösteriliyor. Bu arada karakter seride vardı, yalnızca bu oyuna yeni ekleniyor.


NetherRealm Studious, Mortal Kombat 11’e yeni ekleyecekleri dövüşçü Nightwolf için ilk fragmanı bugün yayınladı. Karakter, oyuna bir eklenti paketiyle eklenebilecek. Fragmanda Nightwolf’un dövüşürken ok, yay, bıçak ve bir balta kullandığı görülüyor. Bu arada Nightwolf’un oldukça vahşi bir “fatality”si de fragmanda yer alıyor.

Nightwolf’un hareket setleri arka arkaya gösteriliyor ve ne yaptığını anlamak zaman zaman zor olabiliyor ancak anlaşılan bir şey var ki karakterin, hem mesafeli hem de yakın dövüşlerde oldukça ölümcül yetenekleri var. Nightwolf, yeri geliyor düşmanlarının üzerine şimşek düşürüyor ve yeri geliyor düşmanlarını attığı oklarla etkisiz hâle getirerek yakın mesafe dövüşlerinde bir adım öne geçiyor.

Comments


bottom of page