top of page

Elektrikli Akıllı Diş Fırçası Pomabrush Çekilişi Sonuçlandı: İşte Kazanan ve Yedekler


Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir videomuzda, 4 milyon TL yatırım almış elektrikli akıllı diş fırçası Pomabrush’ı incelemiş ve bu üründen bir tane siz değerli takipçilerimize hediye edeceğimizi duyurmuştuk. Bugünse yılda sadece 3 defa şarj etme, dakikada 15 bin titreşim ve farklı başlıklar gibi özelliklerle dikkat çeken Pomabrush’ı kazanan takipçimiz belli oldu.

1 Haziran 2021 Salı günü başlayan çekilişe son katılımlar, 8 Haziran 2021 Salı günü sona erdi. Çekiliş formunda da belirttiğimiz üzere kazanan kişiyi 11 Haziran 2021 Cuma günü, yani bugün duyuruyoruz.


Pomabrush elektrikli akıllı diş fırçasını kazanan takipçimiz:

Çağlar Gözen

Yedekler:

Mert Can Arısoy Furkan Pektaş Murat Barutçu Bahaddin Hisami

Uyarı: Kazanan kişiye e-posta gönderilecektir. Kazandığına dair e-postayı alıp, 7 gün içerisinde yanıt vermeyen kişi hakkını kaybedecektir. Bu durumda ödül, sırasıyla yedek kazananlara devredilecektir. Ödül, kazanan kişiye kargo yoluyla ulaştırılacaktır. Kargo ücreti Webtekno’ya aittir.

Çekilişimize ilgi gösteren tüm takipçilerimize teşekkür ederiz:

Webtekno Instagram, Twitter, Facebook ve YouTube hesaplarını takip ederek hem gündemden haberdar olup hem de elimizden geldiğince sık sık düzenlediğimiz çekilişlere katılma şansı elde edebilirsiniz.

Comments


bottom of page