top of page

Sd Kart ve Micro SD Karttan Veri Kurtarma Yapmak Çok Kolay...

Bilgisayarınıza DroidKit'i indirin ve kurun. Burada internet sitesine giderek indirme işlemini ücretsiz indir kısmından yapıyoruz. Sonra indirdiğimiz dosyayı çalıştırarak bilgisayarımıza yükleme işlemini yapıyoruz.

Ardından, bilgisayarınızda DroidKit'i başlatın Uygulamanın isterseniz yükleme yerini değiştirebilirsiniz. Ayrıca Türkçe dil desteği ile DroidKit kullanımı son derece basitleşiyor.

Veri kurtarma sekmesini aktif edin ve “ SD Karttan Veri Kurtarma ” modunu seçin.

DroidKit, SD kart kurtarma için iki mod sunar. Önce “ Standart Kurtarma ” modunu deneyebilirsiniz . Aradığınızı bulamazsanız, daha sonra “ Gelişmiş Kurtarma ” modunu deneyebilirsiniz. “ Standart Kurtarma ” modunu kullanarak, yalnızca silinen dosyaları taramayı veya SD kartınızdaki tüm dosyaları taramayı seçebilirsiniz. “ Gelişmiş Kurtarma ” modu, daha eksiksiz dosyaları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Örnek olarak " Standart Kurtarma "yı ele alalım. Lütfen " Standart Kurtarma " modunu seçin ve ardından " İleri " düğmesine tıklayın .

Aşağıdaki arayüzü göreceksiniz. Lütfen “ İleri ” butonuna tıklamaya devam edin.

Standart Kurtarma ” modunu kullanarak yalnızca silinen dosyaları taramayı veya SD kartınızdaki tüm dosyaları taramayı seçebilirsiniz. SD kartı tarama süresi, veri boyutuna göre değişir. Lütfen sabırlı olun.

Tarama işleminden sonra, bulunan tüm dosyalar kategoriler halinde görüntülenecektir. Sol kenar çubuğundan, karşılık gelen sonuçları görüntülemek için farklı veri türlerine tıklayabilirsiniz.

Artık bulunan dosyalardan istediklerinizi seçebilir yada hepsini bir arada kurtarabilirsiniz. Dosyaları seçerek işaretleyebilir veya işaretini kaldırabilir ve ardından veri kurtarma işlemini başlatmak için " Bilgisayara " öğesine tıklayabilirsiniz.

DroidKit, standart kurtarma ile dosyalarınızı bulamazsa “ Gelişmiş Kurtarma ” modunu deneyebilirsiniz. “  ” modu, daha eksiksiz dosyaları bulmanıza yardımcı olacaktır.

Lütfen " Gelişmiş Kurtarma " modunu seçin.

Bu aşamada artık ileri diyerek kurtarma işlemini başlatabiliriz. Gelişmiş kurtarma daha uzun sürecektir ancak kesin sonuç verir.

Taramanın sonuçlanmasını bekleyerek bulunan dosyaları ön izleyebilirsiniz. Gerekli dosyaları kurtarabilirsiniz.

Bu aşamada istediğimiz dosyaları seçiyoruz ve bilgisayara kurtar diyerek kurtarma işlemini başlatıyoruz.

Kurtarma işlemini tamamlandı. Dosyalarınız artık kullanabilirsiniz.


コメント


bottom of page