Zahmetsiz Kurulum Yüksek Performans: WD Sentinel DX4000

Zahmetsiz Kurulum Yüksek Performans: WD Sentinel DX4000

0
PAYLAŞ

Kafa karıştırmayan kurulum ve basit kullanım. Üstelik yüksek performanstan da feragat etmiyor. Windows Server 2008 için geliştirilen WD Sentinel DX4000, NAS sistemlerinde yeni standartları belirliyor.

Bu oldukça cesur bir adım. Çünkü Western Digital yüksek bir kapasite ile birlikte yüksek de bir performansa ihtiyaç duyan işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak istiyor. Sentinel DX4000 olarak adlandırılan ve şirketlerin bu ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan bu yeni nesil ürün, dört adet disk yuvası sayesinde 12 TByte’lık depolama kapasitesine ulaşıyor.

Western Digital 40 yıllık depolama deneyimini şimdi de kurumsal müşterilerine taşıyor.  Durum böyle olunca oldukça geniş bir ürün ailesine sahip olan Western Digital, yeni nesil NAS sistemleri ile bu ailesini genişletmeye kararlı.

Kesintisiz ve yüksek performanslı bir hizmet vermek amacıyla Intel’in 1.8 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Atom D525 işlemcisini kullanan Western Digital, 2 GByte bellek kapasitesi ile birçok işi yorulmadan yapabiliyor. Bu esasında oldukça önemli bir özellik. Çünkü  Sentinel DX4000, benzer ürünlerle kıyasla Linux işletim sistemi yerine Windows Server 2008 Essentials işletim sistemini kullanıyor.

 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK