Zagg iPad Pro ve iPad Mini 4 İçin Aksesuarlarını Tanıttı

Zagg iPad Pro ve iPad Mini 4 İçin Aksesuarlarını Tanıttı

0
PAYLAŞ

Apple’ın San Francisco’daki toplantısında yeni iPhone modellerine ek olarak iPad Mini 4 ve iPad Pro modelleri de duyuruldu. Apple tarafından duyurulan her yeni cihaz, 3. parti aksesuar üreticileri için de büyük bir gelir kapısı oluyor. Bu üreticilerden biri olan Zagg firmasın da duyurusu yapılan iPad Pro ve iPad Mini 4 için klavye ve koruyucu kılıf aksesuarlarını tanıttı.

zagg-ipad-pro-keyboard

 

Zagg iPad Pro ve iPad Mini 4 İçin Aksesuarlarını Tanıttı

Zagg firması, iPad Pro için 2 farklı klavyeli kılıf modeli duyurdu. Messenger Universal ve Slim Book Pro olarak adlandırılan 2 model ile iPad Pro için ilk kez aksesuar tanıtan firma oldu. Her iki aksesuar da Kasım ayında satışa çıkacak ve iPad Pro’nun Smart Connector özelliğini kullanıp kullanmayacakları belli değil. Messenger Universal modelinin fiyatı 69.99$, Slim Book Pro’nun fiyatı ise 139.99$

 

Apple’ın duyurusunu yaptığı diğer tableti iPad Mini 4 için ise 3 farklı seçenek kullanıcılara sunulacak. Eylül ayının sonlarında piyasaya çıkması beklenen bu ürünler ise Slim Book ve Folio olarak isimlendiriliyor. Slim Book modeli 119.99$, Folio modeli ise 99.99$ olarak listelenecek.  Bu iki model, aydınlatmalı klavye desteği sunarken, Folio altında aydınlatması olmayan klavyeli modeli ise 79.99$ olarak etiketlenmiş durumda.

 

 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK