YouTube’un Bazı Yeni Videolarını İzlemek Ücretli Olabilir

YouTube’un Bazı Yeni Videolarını İzlemek Ücretli Olabilir

0
PAYLAŞ

YouTube, bazı yeni videoların dahil edileceği ücretli bir üyelik sistemi üzerinde çalışıyor.

youtube ücretli

Popüler video paylaşım devi YouTube, bazı özel videoları yalnızca üye olanların izleyebileceği yeni bir abonelik servisi oluşturmayı planlıyor. Yakında uygulamaya geçmesi hedeflenen bu yeni servisin yeni ve özel bir program listesi olacak. Firmanın, maddi olarak da prodüksiyon sürecine destek verdiği bu programlardan bir kısmı 21 Ekim’de Los Angeles’ta gerçekleştirilecek bir etkinlikte tanıtılacak.

Re/code’da yer alan haberde çeşitli kaynaklar, söz konusu hamleyle YouTube‘un geçen yıl duyurusunu yaptığı “en başarılı içerik sahiplerinin yeni içeriklerine destek olma” sözünü de bir anlamda yerini getireceği belirtiyor. YouTube o dönemde yaptığı duyuruda söz konusu içerikleri izleyebilmek için ücretli bir üyelik sistemi fikrinden bahsetmese de, bu yeni uygulamanın reklamsız videoları da içeren abonelik sistemlerine ilgiyi arttırmak için kullanılacağı düşünülüyor.

Aynı zamanda ücretsiz ve reklam desteği alarak da yayın yapmaya devam edecek olan YouTube‘un ücretli abonelik servisinin 2016’da kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK