Yenilenen Android İkonları Ortaya Çıktı

Yenilenen Android İkonları Ortaya Çıktı

0
PAYLAŞ

Android’in yeni sürümü için hazırlanan uygulama simgeleri sızdırıldı.

Dev teknoloji firmalarından Google’ın mobil işletim sistemi olan Android milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta. Google’ın muhtemel 4.5 ya da 5.0 sürümlerinde kullanacağı sistem ile beraber gelen başlıca uygulamalarının yenilenen ikonları ortaya çıktı.

Google’ın Haziran ayında düzenleyeceği Google I/O etkinliğinde görücüye çıkması beklenen yeni simgelerin Moonshine adı ile ortaya çıktığını da söyleyelim.

 

android ikon

 

 

Google’ın hizmetlerinde kullandığı tasarımlara yaklaşan yenilenen simgeler daha düz ve sade bir görünüşe sahip. Bunun yanında bilgilerde halen ikonların gelişim aşamasında olduğu yani son hali olmadığı söylenmekte. Genel anlamıyla ortaya çıkan tasarımlara sahip olacak yeni simgelerinde 4.4 KitKat‘ın yeni bir güncellemesi ile gelebileceği gibi Android 5.0 veya 4.5 ile gelebileceği ihtimali de bulunuyor. Sızdırılan görüntülerde Chrome, Kamera, Gmail, Hangout, Youtube, Haritalar ve daha birçok farklı uygulamanın yeni ikonu görünüyor.

 

android ikon

 

Ayrıca gün içinde Google Partners sayfasında sızdırılan yeni Takvim, Youtube ve Haritalar ikonlarını kullanmaya başladığı görünüyor. Google’ın işletim sisteminde yapacağı yenilikler merakla bekleniyor.

Android 4.4.3 Sprint Nexus 5 İçin Çıktı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK