Yeni Vivo Xplay True Tone Kamera ile Geliyor

Yeni Vivo Xplay True Tone Kamera ile Geliyor

0
PAYLAŞ

Vivo, Xplay serisinin gizemli yeni üyesinin özelliklerini paylaşmaya devam ediyor

Vivo geçtiğimiz hafta yaptığı küçük bir ön tanıtım ile birlikte yeni canavarını beğeniye sunmuştu. Çinli micro-blog platformu Weibo üzerinden verilen ilk bilgilere göre akıllı telefon, henüz piyasaya sürülmüş olan Xplay S3 adlı ürünün yeni üyesi olarak karşımıza çıkacak. Xplay S3, Vivo tarafından ilk Hi-Fİ tecrübesi yaşatacak cihaz olarak pazarlanmıştı.

“Keşfet, kaydet ve değiştir” mottosu ile karşımıza gelen yeni Xplay üyesi, muhtemelen kamerası ile öne çıkacak ve önceki örneklerin geleneğini de devam ettirmiş olacak. Cihaz, Snapdragon 801 SoC (system on chip) yonga seti, 3GB RAM ve 32GB dahili hafıza ile üretilecek. Xplay S3’üm QHD ekrana sahip olduğunu düşünürsek, yeni modelin de aynı özellikle geleceğini söyleyebiliriz.

 

vivo_true_tone_scroll

 

Gelen son detaylara göre ise cihaz  Dual LED flaşlı True – Tone teknolojisine sahip kamera ile üretilecek. True – Tone, Apple iPhone 5s, HTC One (M8) gibi üst seviye akıllı telefonlarda bulunan bir özellik ve doğal ortam ışığını en doğru şekilde yakalayarak, çok daha gerçekçi fotoğraflara imza atılmasını sağlıyor. Sistem LED’in beyaz ve sarı ışığını başarılı bir şekilde oranlıyor, böylece daha dengeli ışık seviyesine sahip olunuyor.

Vivo Xplay S3’ün yeni kardeşinin resmi adı şimdilik belirsiz ancak söylentilere göre X-Zoom muhtemel adaylardan bir tanesi. Tüm bu bilgileri toparlayacak olursak ürün, X-Series telefonların üst seviye multimedya özelliklere sahip ilk telefonu olacak.

İlk 2K ekranlı akıllı telefon

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK