Yeni Tekken Filmi Geliyor!

Yeni Tekken Filmi Geliyor!

1
PAYLAŞ

Oyun dünyasının önemli dövüş oyunlarından birisi olan Tekken’in yeni filmi için de çalışmalar başladı. İşte Tekken’in yeni filmi hakkındaki ilk detaylar.

Dövüş oyunu deyince akla gelen yapımlardan birisi belki de birincisidir Tekken. Uzun yıllar öncesine dayanan geçmişi, dövüş sahneleri ve istikrarı bu yapımı türünün önemli oyunlarından birisi haline getiren şeylerden birkaçı. Ancak belki de tüm bunlardan daha önemli bir başka etken daha varsa o da filmleridir.

Evet Tekken oyun dünyasındaki kadar olmasa da, beyaz perdede de sürekli bir yapım olma yolunda hızla ilerliyor. En sonra 2010 yılında gösterime giren filmin üzerinden sadece 2 yıl geçmişken, serinin yeni bir filimi için daha çalışmalar başladı.

Bu sefer filmin yönetmen koltuğunda Ong Bak oturacak. Ancak alışılmışın aksine şu ana kadar ki dövüşçü listelerinde herhangi bir büyük yıldızın ismi geçmedi. Yine de son ana kadar ne olacağı belli olmaz. Bakalım listeler tamamlandığında Tekken kendi yıldızlarını mı yaratacak yoksa bir iki tane de olsa büyük yıldızın isminden yararlanma yoluna mı gidecek.

 >> Tekken Tag Tournament 2’den Haber Var

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK