Yeni Sony Cyber-shot’lar Görücüye Çıkıyor

Yeni Sony Cyber-shot’lar Görücüye Çıkıyor

0
PAYLAŞ

Cyber-shot W380: Öncü tasarım ve performans
Cyber-shot W serisi, kullanıcıların çok daha güzel fotoğraflar çekmesini sağlayan, akıllı özelliklerle donatılmış ince ve renkli Cyber-shot W380 model fotoğraf makineleriyle genişliyor. Gösterişli siyah, gümüş, altın ve kırmızı renk seçenekleri bulunan segmentinin lideri Cyber-shot W380 birçok yeni görüntüleme özelliğini baştan çıkarıcı fiyatlarla sunuyor.

Gelişmiş Panoramik Çekim özelliği Cyber-shot W380 ile manzara ve grup portrelerini fotoğraflamayı çok daha eğlenceli hale getiriyor. Bu özelliği kullanmak için deklanşöre basıp fotoğraf makinesini tüm sahneyi çekmesi için yatay ya da dikey yönde hareket ettirmek yeterli. Panoramik Çekim, otomatik olarak anında bir dizi çekimi birleştirerek 185 dereceye kadar görüş alanı olan ultra geniş bir görüntü yaratıyor.

Önceki modellerden daha da zarif ve kompakt olan W380, 5x optik zum’lu  ve 24mm geniş açılı f/2.4 Sony G Lens ile, CCD sensörünün 14.1 etkin megapiksel çözünürlük avantajından sonuna kadar faydalanmayı sağlıyor. Bu yüksek kaliteli objektif; ekstra geniş diyafram açıklığı ile tam odaklanmamış portrelerden, flaşsız düşük ışıklı atmosferik çekimlere kadar  yaratıcı yeni olanaklar sunuyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK