Yeni iPhone 7 Kılıfı Çift Kameraya Göre Hazırlanmış!

Yeni iPhone 7 Kılıfı Çift Kameraya Göre Hazırlanmış!

0
PAYLAŞ

Yeni iPhone 7 kılıfı, çift kameraya göre hazırlanmış. Ortaya çıkan yeni iPhone 7 kılıfı çift kamera sistemini doğrular nitelikte.

iphone-7-kilifi

Uzunca bir süredir yeni nesil iPhone’a dair çeşitli ayrıntılar ortaya çıkıyor. Cupertinolu şirketin Eylül’de gerçekleştireceği organizasyonla birlikte sahneye çıkartacağı iPhone 7’nin çift kameraya sahip olacağına dair söylentiler gelmeye devam ediyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz dönemlerde Güney Kore merkezli üretici LG, amiral gemisi G5 modelinde çift kamera sistemini kullanmıştı. Son olarak Apple’ın da yeni iPhone’unda benzer bir sisteme yer vereceği söylentileri artmaya devam ediyor. Ortaya çıkan yeni haberlerde paylaşılan kılıf görselleri, iPhone 7’deki çift kamerayı doğrular nitelikte.

En önemli ayrıntılardan birisi ise yeni kılıfın iPhone 6s’e takılmasıyla ortaya çıkıyor. iPhone 7 kamerası, iPhone 6s’dekinden daha aşağıda olacak. Bu durum elbette anten çizgilerinin ortadan kalkacağı ya da telefonun köşelerine denk getirileceği şekilde yankı buluyor. Yeni kılıfdaki önemli ayrıntılardan bir diğeri ise alt kısmında herhangi bir 3.5 mm’lik kulaklık çıkışı için özel alan ayrılmamış olması. Bu da, özellikle son dönemlerde ortaya çıkan ‘iPhone 7’de kulaklık çıkışı olmayacak’ söylentilerini doğruluyor diyebiliriz. Kulaklık çıkışının kapladığı bu alana hoparlör yerleştirileceği de yine söylentiler arasında. Apple’dan konuyla alakalı herhangi bir açıklama elbette yok. Yani Eylül’deki etkinliğe kadar yeni söylentiler gelmeye devam edecek.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK