Yeni iPhone 5S Reklamında Hangi Uygulamalar Var?

Yeni iPhone 5S Reklamında Hangi Uygulamalar Var?

0
PAYLAŞ

Apple’ın yayınlamaya başladığı yeni iPhone reklamı aksesuarları ve uygulamaları ile dikkat çekiyor. Peki, bu reklamda yer alan uygulamalar hangileri ? Detaylar haberimizde.

Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı (WWDC) tüm hızıyla devam ederken, Apple geçtiğimiz gün “Strength” yani “güç,kuvvet,dayanıklılık”, adında yeni iPhone 5S Amerika Birleşik Devletleri’nde televizyonlarda yayınlamaya başladı.

Daha önce yayınlanan “Powerful” reklamı ile benzer şekilde Apple’ın “You’re More Powerful Than You Think”, “Düşündüğünüzden Daha Güçlüsünüz” başlığı altında yayınlanan reklam, içinde barındırdığı uygulamalar ile dikkat çekiyor. Sözü daha fazla uzatmayalım ve hemen reklamda yer alan uygulamalar geçelim.

Wahoo Fitness: App Store’da ücretsiz olarak yer alan bu uygulama ile koşu,bisiklet ve fitness gibi fiziksel aktiviteleri takip edebiliyor ayrıca Wahoo Fitness sensor desteği sayesinde kalp atışlarınız, bisiklet hızınız gibi 39 farklı fitness aktivitesi için değerlerinizi takip edebiliyorsunuz. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız.

Wahoo Fitness Scroll

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK