Yeni HTC One için 14 Dakikalık İnceleme Videosu

Yeni HTC One için 14 Dakikalık İnceleme Videosu

0
PAYLAŞ

HTC’nin yeni amiral gemisi HTC M8′in yarın tanıtılması beklenirken Yeni HTC One‘nin Almanca 14 dakikalık inceleme videosu paylaşıldı.

Tayvanlı telefon üreticisi HTC’nin yeni akıllı telefonu ve amiral gemi modeli olan HTC M8 modelinin 25 Mart’ta yarın tanıtılması bekleniyor. Daha önceden cihazın bir incelem videosu ortaya çıkmıştı. Şimdide Alman bir kullanıcı HTC One 2014 modelinin inceleme videosu yayınlandı. Almanca olan bu videoda cihazın fiziksel özelliklerine dikkat çekilmiş. Ayrıca yeni Sense 6 arayüzü gibi farklı detaylarda videoda paylaşılmış.

HTC_M8_inceleme_videosu_scroll

Bunun yanında @evleaks son olarak The All New HTC One modelinin 600 dolar fiyatı ile kontratsız olarak satılacağını da söylemekte. Ayrıca Verizon’un da cihazın tanıtıldığı gün yani yarın satışa sunulacağı söyleniyor. Önceki video göre daha detaylı ve düzenli bir şekilde hazırlanan Yeni HTC One’nin 14 dakikalık inceleme videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. HTC M8 birçok kişi heyecanla bekliyor. Cihaz hakkında haberleri sitemizden takip etmeye devam edebilirsiniz.

Gürültüden Uzak Kaliteli ve Konforlu Müzik

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK