Yeni E-Ticaret Çözümü: SOPSY

Yeni E-Ticaret Çözümü: SOPSY

0
PAYLAŞ

Hızla gelişen e-ticaret dünyasında, artık dileyen tüm girişimcilerin yerini almasını kolaylaştıracak yeni ve kolay bir çözüm var; Sopsy.

Sopsy e-ticareti yalnızca büyük ve bilinen markalara özel, kurulum ve destek için pahalı kurulumlara ihtiyaç duyulan bir satış kanalı olmaktan çıkarıp, herkesin kendi müşterilerine ürünlerini internetten sunabileceği ve satabileceği kadar kolay ve güvenilir yolu haline getiriyor.

Yeni e-ticaret çözümü Sopsy, ürünlerini müşterilerine internet ortamında ulaştırmak isteyen girişimcilere güvenli ve kolay bir çözüm sunuyor. Girişimciler, internetten alışveriş yapmayı sevenler için rahat ve keyifli alışveriş deneyimi yaşatacak e-ticaret sitelerini Sopsy üzerinden büyük kolaylıkla ve ayda sadece 2 kahve fiyatına açabiliyorlar.

Sopsy sayesinde web sitesi kurulumu, bilgi teknolojileri, ödeme sistemleri gibi konularla ilgilenmek yerine, işlerine odaklanıp, ürünlerini Sopsy’nin sunduğunu alt yapıyı kullanarak mevcut web siteleri ya da blogları üzerinden kolayca satabiliyorlar.

sopsy

e-ticaret sitesi sahipleri aylık sadece 20 TL ödeyerek satış yapabiliyorlar. Sopsy’de komisyon, ek ücretler yok.   

 

Kolay kullanımlı Sopsy ile internet ya da e-ticaret uzmanı olmaya gerek yok. Sopsy’deki tüm yönlendirmeler, sayfa dizayn araçları, sipariş takibi, satış raporları ve kullanım kolaylığı sayesinde, girişimciler kimseden yardım almadan kendilerine sanal ortamda kullanımı çok kolay, yeni bir satış kanalı kurmuş olacaklar. Sopsy’de e-ticaret sitenizi açmanız sadece 30 saniye sürüyor.

Kişiye özel tasarım!

Sopsy’de marka kimliğine ve hedef kitlenin tercihlerine hitap eden, görseller, yazı karakterleri, renkler ve temalar yer alıyor. Tasarımı ve kişiye özel çözümleriyle fark yaratan Sopsy, e-ticaret sitelerinin kişiselleştirilmesi için sınırsız seçenek sunuyor.

Sopsy ile tüm dünyaya satış yapmak mümkün!

Sopsy ile açılmış eticaret sitelerinde, ödemeler kredi kartı ile yapılıyor. Altyapı olarak dünyanın en güvenilir ödeme sistemi PayPal’ı kullanan Sopsy ile dünyanın dört bir yanından Sopsy e-ticaret sitelerine giren müşteriler, aldıkları ürünlerin ödemelerini gönül rahatlığıyla yapabiliyorlar. İster kredi kartlarıyla, ister PayPal üyelikleriyle.

>>Mobil Hayatını Korumayan Şirketler Kaybediyor

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK