Yeni Bir Office Deneyimi!

Yeni Bir Office Deneyimi!

0
PAYLAŞ

Yeni Office; yenilikleri ile birlikte geldi. Artık daha kişisel, müşterisine seçenekler sunan ve her zamankinden daha modern biçimde tasarlandı. Yeni Office çalışma şeklinize ayak uyduruyor; evde, iş yerinde ve yolda daha fazla iş görmenize yardımcı oluyor.

 

Yeni Office deneyimiyle; uygulamalarınız, belgeleriniz ve kişisel ayarlarınız da sizinle geliyor. Kullanıcılar belgelerini, resimlerini, kişisel notlarını SkyDrive’a depolayabiliyor; kurumlar da belgeleri SharePoint’e gönderip onlara istedikleri yerden erişilebiliyor, istedikleri gibi paylaşabiliyor ve belgeler üzerinde gerçek zamanlı olarak birlikte çalışabiliyor. Office; akıllı telefonlardan ve tabletlerden bilgisayarlara, PC’lerden Mac’lere kadar birçok cihaz ve platformda ve popüler web tarayıcılarında çalışıyor.

365

Yeni Office; PC’lerde, tabletlerde ve telefonlarda Windows’la entegre çalışacak şekilde tasarlandı. PC’nizde bir Word belgesi oluşturup, Windows Phone’unuzda düzenlemeye devam edebilir, klavyeden dokunmaya anında geçebilir, Office’in eksiksiz bir sürümünü internete bağlı herhangi bir Windows 7 – ya da Windows 8 – tabanlı PC’ye anında aktarabilirsiniz. Kişisel ayarlarınız dahi kaybolmayacaktır.

Düzenli ve modern arayüz, her gün kullandığınız araçlara daha hızlı erişim sağlarken, Office deneyiminizi özelleştirmenize de olanak tanıyor. Yeni araçlar; sadece birkaç tıklamayla şık ve modern belgeler hazırlamanıza, verimli toplantılar yönetmenize ve rakamları öngörüye dönüştürmenize yardımcı oluyor.

Office; geliştirilmiş, profesyonel şablonlar arasından veya son kullandığınız belgeler listesinden seçim yaparak hızlıca belge oluşturmanızı sağlıyor. Peek’ler sayesinde Office, mevcut görünümünüzden ayrılmadan, ihtiyacınız olan bilgiyi bir bakışta size ulaştırıyor. Ajandanızı, belli bir randevuyu veya e-posta yazdığınız kişinin ayrıntılarını görüntüleyebileceksiniz.

Yeni Office’le Çalışmaya Başlamak

Office 365 ile çalışmaya başlamak çok kolay. Şu adımları izlemeniz yeterli.

· İhtiyaçlarınıza uygun Office 365 ürününü seçin.

· Office 365 ürününe bağlı olarak, eğer bir üniversite öğrencisi iseniz okul etki alan adınızı ya da okul kimliğinizle, ev kullanıcısı iseniz Microsoft hesabınızla, bir kurum iseniz kurum etki alan adınız ile oturum açın. Ya da sıfırdan bir Microsoft hesabı oluşturun.

· Hesabınız birkaç dakika içinde hazır olacaktır.

· Organizasyonunuzu Yönetin (Manage Your Organization) sayfasından Office’i cihazlarınıza yükleyin, SharePoint’e ve Skydrive’a erişin ve Office 365 aboneliğinizi yönetin.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK