Yeni Bir Akıllı Saat: Sony SmartWatch

Yeni Bir Akıllı Saat: Sony SmartWatch

5
PAYLAŞ

Pebble‘ı hatırladınız mı? Daha geçen günlerde paylaşmıştık, akıllı saat konseptine güzel bir örnekti. Anlaşılan, akıllı saatler sadece “Olsa iyi olurdu…” denecek şeyler değilmiş, ve ciddiye alınıyor, ki Sony’den de bir akıllı saat hamlesi görmüş bulunuyoruz. İşte Sony’den SmartWatch!

Sony, iPhone için olmasa da, özellikle kendi telefonlarına (Xperia serisi vb.) eşlik etmesi için, “Parmak uçlarınızdaki dünya.” sloganı ile SmartWatch saatlerini üretti. İşte “Bu saat ne yapar?” sorularının birçoğunu gideren bir video:

SmartWatch, ultra gelişmiş bir dokunmatik ekrana sahip. SmartWatch dünyasında yolunuzu bulmanız; parmağınızı dokundurmanız, sürüklemeniz ya da biraz uzun dokundurmanız kadar kolay.

SmartWatch’unuzu özelleştirmek isterseniz, Google Play üzerinden doğrudan uygulamalar indirebilmeniz de mümkün. SmartWatch sizin, özgürce kullanın!

Ayrıca SmartWatch birçok renk seçeneğine de sahip. Aşağıda gördüğünüz renk seçenekleri, sizlere kendi stilinizi yaratmanız için olanak sunuyor. Ayrıca saat olarak takmak istemezseniz de, metal kasası ile şık bir duruşa sahip olan SmartWatch’unuzu klips gibi kullanabilirsiniz.

SmartWatch ile neler mi yapabilirsiniz? SmartWatch ile sosyal ağ hesaplarınızı sorunsuzca kontrol eder, gelen – giden aramalarınızı telefonunuza erişmenize gerek kalmadan yönetebilirsiniz. İsterseniz yalnızca saat olarak kullanırsınız, isterseniz müthiş özellikleri ile farkı hissedersiniz!

Ürünün fiyatı ise yalnıza 150 $.

>>Siz Sony SmartWatch’u almayı düşünür müsünüz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın!

Yazarın Twitter adresini takip etmek için tıklayın.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

5 YORUMLAR

  1. özellikleri bakımından olsun fiyat bakımından olsun harika bir cihaz umarım TÜRKİYE’ye gelir ayrıca smart telefonunu korumak isteyenler için de harika bir çözüm

  2. ya of bu saati almayı çok istiyorum 2-3 gün sonra xperia s alıcam ama bunun bağlantı felan yapıyor fiyatı kaç olursa olsun türkiyeye geliş tarihini bilen varsa lütfen birisi söyliyebilirmi ? 🙁

BİR CEVAP BIRAK