Xperia Z1’in Satış Fiyatı Belli Oldu

Xperia Z1’in Satış Fiyatı Belli Oldu

1
PAYLAŞ

Sony’nin dün gerçekleştirdiği özel etkinlikle tanıttığı Xperia Z1’in satış fiyatı belli oldu. Telefonun fiyatı ülkelere göre farklılık gösterse de Xperia Z1, İnglitere ve Almanya’da ön siparişlere açıldı.

Sony’nin yeni amiral gemisi Xperia Z1 sonunda tanıtıldı. Tanıtımın ardından akıllara tlefonun nasıl fiyatlandırılacağı sorusu gelirken bu sorunun cevabı gecikmedi. İngiliz Clove sitesi ön siparişe açtığı Xperia Z1 için 564 Pound fiyat biçmiş durumda ve telefonun 16 Eylülden itibaren stoklarında olacağı belirtiliyor. Sony’nin Xperia Z modeli ise sitede 450 Pounddan satılmakta.

Xperia Z1’in Satış Fiyatı Belli Oldu 1

Xperia Z1’in Almanya fiyatı ise Erman tarafından 650 Euro olarak belirlenmiş. Erman’ın ön siparişine göre Xperia Z1 stoklara yılın üçüncü çeyreğinde girecek. Negri Electronics tarafından Xperia Z1’in Amerika ön siparişi için 730 Dolar talep ediliyor ve 20 Eylüden itibaren stoklardaki yerini alacağı belirtiliyor. Kısaca özetleyecek olursak Sony Xperia Z1, 730 Dolar/650 Euro/564Pound satış fiyatlarıyla ön siparişe açılmış durumda.

Xperia Z1’in Satış Fiyatı Belli Oldu 2

Etkinlikte tanıtılan ve bütün akıllı telefonlarla birlikte uyumlu çalışabilen Cybershot QX100 lens  450 Dolar/ 450 Euro, QX10 ise 250 Dolar/200 Euro fiyatla satışa sunulacak.

Xiaomi MiPhone 3 Tanıtıldı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

  1. Yazı için teşekkürler. Acaba Türkiye’de ne zaman çıkar?? Fiyatı da ne kadar olur yaklaşık?? Ben Samsung Galaxy S4 almayı düşünüyorum. Sizce şimdi alayım mı yoksa Sony’i bekleyeyim mi??

BİR CEVAP BIRAK