Sony Xperia Z ve Tablet Z için KitKat Yakında

Sony Xperia Z ve Tablet Z için KitKat Yakında

0
PAYLAŞ

Sony Xperia Z, ZL, ZR ve Tablet Z için Android 4.4 KitKat Mayıs ayında yayınlanacak.

Japonyalı teknoloji devlerinden biri olan Sony’de Android 4.4 KitKat güncellemesini kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Sony daha önceden eski amiral gemi modellerinden olan Sony Xperia Z için 2014’ün ikinci çeyreğinde yayınlanacağını duyurmuştu. Gelen son açıklama ile Sony Xperia Z, ZL, ZR ve Tablet Z modellerine gelecek güncelleme doğrulandı.

 

Sony_Xperia_Android_4.4_KitKat_scroll

 

 

Güncelleme bu cihazlara Mayıs ayı itibariyle dağıtılmaya başlanacak. Haziran ayına da kalabileceği ihtimali olan olan KitKat güncellemesi ile Sony bu cihazlara birçok yeniliği sunması bekleniyor. Güncelleme ile Google’ın Android 4.4 KitKat ile sunduğu özellikleri kazanacak olan bu cihazlarda ayrıca Sony’de kendi yaptığı yenilik ve iyileştirmeleri güncelleme ile sunacak.

Sony PlayStation 4’e özel hazırlanan animasyonlar, duvar kağıtları ve kilit ekranı da bu güncelleme ile bu cihazlar ile buluşacak. Sony’nin Sony Select, Akıllı Sosyal Kamera, MyXperia ve daha birçok uygulamaların güncel sürümleri yer alacak.. Bunun yanında Sony’nin yepyeni arayüzleri de Xperia Z, ZL, ZR ve Tablet Z modellerinde kullanılabilir hale gelecek. Kısaca kullanıcıların merakla beklediği bu güncelleme birçok yenilik ile gelecek.

Sony’nin Mayıs ayında kullanıcılara sunacağı Android 4.4 KitKat  ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Google Kamera Uygulaması Play Store’da

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK