Xiaomi’nin Uygun Fiyatlı Bilekliği Mi Band 2 Tanıtıldı

Xiaomi’nin Uygun Fiyatlı Bilekliği Mi Band 2 Tanıtıldı

0
PAYLAŞ

Xiaomi’nin ilk akıllı bileklik modeli Mi Band, temel özelliklere sahip olmasına rağmen oldukça uygun fiyatı sayesinde başarılı bir satış grafiği çizmişti. Modelin devamı niteliğindeki gelişmiş versiyonu Mi Band 2, OLED ekranıyla beraber tanıtıldı.

xiaomi mi band 2

İlk modelinde ekran bulunmayan ve fitness temelli olmak üzere oldukça sınırlı özelliklere sahip olan Xiaomi Mi Band’ın gelişmiş versiyonu Mi Band 2, bünyesinde 0.42 inç boyutunda bir OLED ekran barındırıyor. Kullanım ömrü açısından dokunmatik olarak tasarlanmayan bu ekran, altında yer alan buton üzerinden kontrol ediliyor. Gelen arama bildirimi, mesaj bildirimi, nabız ölçümü, adım sayar gibi pek çok özelliğe sahip bileklik ayrıca IP67 sertifikası ile su geçirmez ve darbelere karşı dayanıklı yapıda bulunuyor.

1 metre derinlikteki suda yarım saat kullanılabilen Xiaomi Mi Band 2, 70 mAh kapasiteli pili sayesinde 20 güne kadar aktif olarak kullanılabiliyor. Xiaomi’nin geliştirdiği uygulama sayesinde akıllı telefonlardan izlenebilen bileklik, Bluetooth 2.0 teknolojisiyle beraber cep telefonlarıyla eşleştirilebiliyor. Siyah, mavi ve turuncu olmak üzere 3 farklı kordon rengiyle önümüzdeki haftadan itibaren satışa açılacak olan akıllı bilekliğin satış fiyatı ise 22 dolar düzeyinde tutulmuş.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK