Xiaomi’nin Akıllı Saati Yıl Sonunda Geliyor

Xiaomi’nin Akıllı Saati Yıl Sonunda Geliyor

0
PAYLAŞ

Son dönemde ürettiği fiyat/performans ürünleriyle adından sıkça bahsettiren Xiaomi, yıl sonunda akıllı saatiyle bomba gibi geliyor.

Xiaomi'nin Akıllı Saati Yıl Sonunda Geliyor

Xiaomi, son dönemde ürettiği başarılı ürünlerle tahmin edemeyeceğiniz kadar büyüdü. Hala ülkemizde resmi bir faaliyeti yok; fakat IDC’nin son verilerine göre şirket en büyük 5 akıllı telefon üretici arasına girmiş olabilir. Buna karşın şirketin tek ilgilendiği telefonlar değil. Xiaomi, aksiyon kamerasından powerbank’e, akıllı bileklikten led ışıklara hatta hava temizleyicilerinden su kalitesi ölçen cihazlara kadar birçok alanda tüketicilere hizmet sağlıyor.

Çinli üreticinin akıllı saati uzun süredir bekleniyordu. Halihazırda Mi Band serisiyle akıllı bileklik pazarında milyonlara ulaşan satış rakamlarına ulaşılmış olsa da akıllı saat tarafında hala bir adım atılmadı. Şirketin kurucularından Liu De ise 2016’nın ikinci yarısını üstü kapalı olarak gösterdi.

Akıllı saatle ilgili elimizde hiçbir bilgi yok, ancak en azından Android Wear platformuna dahil olacağını tahmin edebiliriz. Saati merakla bekliyoruz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK