Xbox One Elite Türkiye’de Satışa Sunuldu

Xbox One Elite Türkiye’de Satışa Sunuldu

0
PAYLAŞ

Şık krom tasarımı ve kişiselleştirilebilen tuş takımı ile profesyonel oyun severlere yönelik üretilen 1TB Elite Konsol, Zorlu Center Beymen mağazasında ve beymen.com’da satışa sunuldu.

Xbox One Elite Türkiye’de Satışa Sunuldu

Standart sürüme göre gelişmiş ek özelliklere sahip olan Xbox One Elite konsol paketi Türkiye’de satışa sunuluyor. Türkiye’deki oyun severler, Xbox One’ın bu özel paketine Zorlu Center Beymen mağazasından ve beymen.com internet sitesi üzerinden ulaşabilecek. Kişiselleştirilebilirlik ve dayanıklılık talep eden oyun severler için tasarlanan Elite kumanda, kablosuz özelliğiyle FPS, yarış, dövüş ya da diğer oyun türlerinde çok daha iyi bir kontrol deneyimi sunuyor.

Oyun kumandasındaki tuşların hassasiyeti, tetiğin minimum/maksimum değerleri ve benzeri fonksiyonları özelleştirilebiliyor. Bu sayede her oyuncu kendi kişisel beklenti ve ihtiyaçlarına göre Xbox Elite kumandanın özelliklerini değiştirebiliyor. Uzun oyun saatleri için tasarlanan kontrol çubuğu sapları ise yüksek performans için paslanmaz çelikten üretildi.

Xbox Elite oyun kumandası ile beraber verilen, farklı uzunluklara sahip 6 adet kontrol çubuğu setinden istenen çiftler, oyuncunun ihtiyaçlarına göre tercih edilebiliyor. Yine kutudan çıkan 4 adet denetim düğmesi seti kumandanın arka yüzüne kolayca takılabiliyor. Oyun severler bu denetim düğmelerinden hepsini ya da istediklerini kullanabiliyorlar.

Sınırlı sayıda satışa sunulan Xbox One Elite konsol paketi www.beymen.com internet sitesinden satın alınabiliyor. Konsol paketini satın almak isteyenler Beymen’in İstanbul Zorlu Center’da bulunan mağazasını ziyaret edebilir. Konsol paketine dahil olan Elite kumanda harici olarak da satın alınabiliyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK