Xbox One Ağustos Ayı Güncellemesi Kapıda

Xbox One Ağustos Ayı Güncellemesi Kapıda

0
PAYLAŞ

Microsoft oyun konsolu Xbox One, Ağustos 2014 güncellemesine kavuşmak üzere. Güncelleme çok sayıda iyileştirme ve sosyal platform güncellemesi içeriyor.

Microsoft’un yeni nesil oyun konsolu Xbox One yeni güncellemesi ile birlikte pek çok özel ve bir o kadar da önemli özelliğe kavuşuyor. Japon Sony’nin oyun konsolu PlayStation 4 ile savaşı devam eden Xbox One yeni güncellemeye birkaç gün içerisinde sahip olacak. Ülkemizde önümüzdeki Eylül başında satışa çıkacak olan konsolun Ağustos güncellemesi en başta Xbox SmartGlass ya da Xbox.com üzerinden içerik yüklemek ile ilgili. Xbox One kullanıcıları bu iki örnek üzerinden hem oyunlarını hem de oyunlar için add-on içerikleri rahatlıkla indirebilecekler. Komut sistemi ise olabildiğine kolay bir arayüze sahip olacak.

Oyun bir kez satın alındığında içerik otomatik olarak indirilecek, eğer önceden ilgili ayar yapılmışsa Xbox One içeriğe dair tüm güncellemeleri anlık olarak alıp, yükleyebilecek. Bu sayede siz evinize geldiğinizde oyununuz çoktan indirilmiş, kurulmuş ve güncellenmiş şekilde sizi bekliyor olacak.

 

xbox-one-scroll

 

Xbox One Ağustos güncellemesinin getirdiği bir başka yenilik ise sosyal platform ile ilgili. Home bölümünde genişletilecek olan Friends kısmı ve bildirim güncellemeleri çok daha kullanışlı hale gelecek. Sistem arkadaşlarınızın hangi oyunu ne kadar ve ne zaman oynadığını da not ederek paylaşacak. Düşük batarya uyarısının oyun esnasında sizi rahatsız etmeyecek şekilde yapılacağı yeni güncellemede, Xbox One oyun konsolu 3D Blu-ray uygulaması desteğine de kavuşacak.

Xbox One Ağustos ayı güncellemesinin birkaç gün içerisinde ilk olarak Amerika olmak üzere paylaşıma sunulacağı söyleniyor.

Xbox One Türkiye Ön Siparişi Başlıyor!

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK