Windows 10 İçin Vakit Daralıyor!

Windows 10 İçin Vakit Daralıyor!

0
PAYLAŞ

Kullanıcılara Windows 10 için sene başı gibi 29 Temmuz’ a kadar vakit veren ve “Ücretsiz kullanın.” diyen Microsoft’ un kampanyasının sonu yaklaşıyor. Eğer kaçırmak istemiyorsanız ellerinizi çabuk tutun.

Windows10-600x350

Windows 10 Neler Sunuyor?

Windows 8 ve 7 arasındaki Windows tuşu simgesi kavgasına son noktayı koyarak gelen Windows 10′ da tuşa bastığınızda ekranın tamamını kapsamayan bir W8 menüsü çıkıyor. Böylece Windows 7 kullanıcılarını da mutlu etmek amaçlanıyor. Direkt olarak görev çubuğundan arama ve masaüstü değişimi yapabildiğimiz Windows 10′ da Mağaza programlarını direkt olarak açabiliyoruz. Ayarlarda da değişikliğe giden Microsoft’ ta Windows 10′ ün ayarlarından birçok şeye ulaşabiliyoruz ve yeni bir tasarıma sahip ayarlar menüsü görüyoruz. Yeni gelen Microsoft Edge ile de Explorer’ den kurtulmak ayrı bir güzellik. Büyük ihtimalle de seçmenizi sağlayacak etken.

Neden İndirmemeli ?

Hatasız kul olmayacağı gibi hatasız kod olmaz diyerek eksilerini yazmakta fayda var. Uygulama sürekli olarak güncelleme alacağına göre sürekli olarak eksik durumları çıkabilecek. Ayrıca oyun oynayanların çoğuna göre sorunlu bir sürüm olan Windows 10, oyuncuların tavsiye etmediği bir sürüm. Ancak ben ileriyi beklerim derseniz yeni oyunlarda daha optimize olması içten bile değil. Bir de bilgisayara direkt indirenlerin sorunlarla karşılaştığı da gerçek. Yani bilgisayarınıza kuracaksanız direkt olarak değil temiz kurulum yapmanız en iyisi olacaktır.

Son olarak bu son 3 gün içerisinde Windows 10′ u indirmez ancak ileride de indirmek isterseniz 110 Dolar gibi bir ücret vermeniz gerekecek. O yüzden indirmeye razı olduysanız elinizi çabuk tutun ve ücretsiz lisansınızı kaçırmayın.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK