WD’den Ultra Kompakt Ağ Depolama Sunucuları

WD’den Ultra Kompakt Ağ Depolama Sunucuları

0
PAYLAŞ

WD Sentinel DS5100 ve WD Sentinel DS6100 ultra kompakt ağ depolama sunucularını tanıttı. Küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) için depolama çözümleri portföyünü genişleten Western Digital, Sentinel S-serisinde yüksek performanslı Intel Xeon işlemcileri ve Windows Server 2012 R2 Essentials ön kurulumlu olarak sunuyor.

WD  yeni WD Sentinel DS5100 ve WD Sentinel DS6100 ultra kompakt ağ depolama sunucularının (S-serisi) tanıtımı ile küçük ve orta ölçekli (KOBİ) depolama çözümleri portföyünü genişletti . WD Sentinel S-serisi, yüksek performanslı Intel Xeon işlemci özelliğine sahiptir ve Windows Server 2012 R2 Essentials ön-kurulumludur. Tüm WD Sentinel ağ depolama ürünleri, WD kurumsal sınıf sabit disk donanımına sahiptir ve bu 4-yuvalı WD Sentinel S-serisi masaüstü cihazlar 16 TB’a kadar ham depolama sunar. Ayrıca, geleneksel NAS sistemlerin aksine, WD Sentinel S-serisi, küçük işletmelerin ağ depolama platformlarında iş-kolu uygulamaları çalıştırmalarına izin verir.

WD'den Ultra Kompakt Ağ Depolama Sunucuları 1
WD tarafından inşa edilmiş, bir Intel Xeon işlemci ile güçlendirilmiş ve Windows Server 2012 R2 Essentials üzerinde çalışan WD Sentinel S-serisi, endüstri liderlerinin kanıtlanmış teknolojilerine dayanır. Rakiplerin özel işletim sistemlerinden farklı olarak, S-serisi tam yapılandırılmış yerel bir Windows Sunucusu olduğu için, kullanıcılar binlerce Windows uygulamasını görevlendirebilir. WD Sentinel S-serisi, gelişmiş veri güvenliği için WD 3.5-inç veri merkezi sınıfı sabit disklere sahiptir. Çift adanmış boot sürücü (WD Sentinel DS5100 modelinde isteğe bağlı), çift gigabit Ethernet girişi ve çift harici DC-güç adaptörü girişi ile işletmeler, kurumsal sınıf güvenilirlik kazanıyorlar. Uygulanan yüksek mühendislik seviyesi, fiziksel güvenlik için kullanılan bir çerçeve kilidi ile birlikte, hemen hemen her yerde rahatlıkla görevlendirilebilecek bu ultra-kompakt ağ depolama sunucusunun güvenilirliğini pekiştiriyor.

WD'den Ultra Kompakt Ağ Depolama Sunucuları 2
WD Sentinel S-serisi, 25 kullanıcı ve 50 bilgisayara kadar otomatik yedekleme ve geri yükleme yazılımı ile yapılandırılmış, toplamda 2,560.00 USD gibi uygun başlangıç fiyatları sunan tam kurulumlu bir çözümdür. Depolama ve sunucu gereksinimleri için tek çözüm sunan S-serisi cihazlar, ilk sunucusunu arayan küçük işletmeler için mükemmel bir çözümdür.

Turkcell iPhone 5S’i 1 Kasım’da Satışa Sunuyor

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK