Wally+ artık Android ceplere de inecek

Wally+ artık Android ceplere de inecek

0
PAYLAŞ

Kullanıcısına para harcarken “nasıl, niçin, nerede, ne kadar?” gibi soruların cevabını kolayca vererek, alışveriş alışkanlıklarını düzenleyen mobil uygulama Wally, uzun süredir beklenen Android uygulaması Wally+ ile artık Türkçe konuşmaya başladı. Toplam 18 dilde yayınlanan ve harcama alışkanlıkları konusunda destek sunan Wally+ akıllı alışverişin önündeki engelleri kaldırıyor.

wally

Kişisel harcama uygulaması Wally+, artık Android kullancılarının da cebine inecek Harcamalara bir yaşam tarzı yaklaşımı getirerek akıllı alışverişin önünü açan mobil uygulama, kazanç ve harcamalarla ilgili konuları tek bir yerde toplayarak, kullanıcıların birden fazla hesabı yönetmesini ve kendilerine benzer kişilerle kıyaslayarak finansal olarak ne durumda olduklarını anlamalarını sağlıyor. Wally+ ile artık Android platformunda yer alan mobil uygulama Türkçe de konuşuyor.

Wally Kurucusu ve CEO’su Saeid Hejazi, “iPhone kullanıcılarından aldığımız geri bildirimlerle Wally+’ı çok daha güçlü olarak dizayn ettik ve Andorid kullancılarının beğenisine sunuyoruz. Wally+ sayesinde alışveriş meraklıları Türk Lirası üzerinden mali durumlarını yönetecek, kontrol edecek ve tasarruf ile harcama arasında bir denge bulabilecekler” dedi.

Wally + kullanmaya başladığınız andan itibaren sizin harcamalarınızla ilgili bir profilinizi çıkarıyor ve siz kullanmaya devam ettikçe sizin davranış şekillerinizle ilgili daha fazla bilgi sahibi oluyor. Böylece harcamalarınız ve tasarruflarınızla ilgili size önerilerde bulunabiliyor. Kendinize bir tasarruf hedefi koymanızı sağlayan Wally+ harcamalarınızla ilgili size kolay anlaşılır raporlar sunarak ay sonunda en çok hangi alanda harcama yaptığınızı da rahatlıkla görmenize yardımcı oluyor.

Tüketicilerin para harcama konusunda suçluluk duymaya koşullandırıldıklarını ve dolayısıyla masraflarını gözden geçirme konusunda isteksiz olduklarını söyleyen Hejazi, “Wally+, insanların harcamalarına birer deneyim olarak bakmalarını sağlayarak bu sorunu çözüyor. Kullanıcılar, harcamalarına fotoğraflar ekleyip, arkadaşlarını etiketleyerek her bir harcama ile ilgili insanları ve anları yakalayabiliyor. Bu da bizi, gelecekte de aynı keyfi yaşayabilmek için paramızı kontrol altında tutmaya teşvik ediyor” diye konuştu.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK