Yeni Performans Kralı Vivo XShot

Yeni Performans Kralı Vivo XShot

0
PAYLAŞ

Vivo XShot, AnTuTu Benchmark testinde 40.000 puan seviyesini aşan ilk akıllı telefon oldu.

Akıllı telefon pazarına güç geçtikçe daha güçlü akıllı telefon sürülüyor. Bununla beraber benchmark testinde alınan puanlarda giderek artış gösteriyor. En çok tercih edilen testlerden biri olan AnTuTu Benchmark‘ta 40.000 puan seviyesini geçebilen cihaz bulunmamaktaydı. Dünyanın en başarılı akıllı telefonu olacağı iddia edilen OnePlus One modeli bile 38.000 puan alarak 40.000’i geçememişti.

 

Vivo_XShot_AnTuTu_scroll

 

Son olarak Vivo’nun yeni akıllı telefonu bu barajı geçmeyi başardı. AnTuTu Benchmark testinde 40.023 puan alan bu modelin adı Vivo XShot. Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan bu cihaz 40.000 barajını geçen ilk akıllı telefon olma başarısına kazanmış. Birçok teknoloji devinin amiral gemi modellerine göre daha önde olduğu görülen Çinli Vivo’nun bu modelinde ayrıca kamera konusunun da ön plana çıkacağı düşünülüyor.

24MP çözünürlüğündeki kamera ile beraber Sony Exmor RS ve f/1.8 diyafram aralığına sahip. 3D ve 4K video çekimleri yapma yeteneğine sahip olacak Vivo XShot, bu konudaki sınırlı cihazlardan biri olacak.

Bu cihazın bilinen diğer özellikleri ise Full HD çözünürlük, 3GB RAM, 2.5GHz hızındaki dört çekirdekli Snapdragon 801 MSM8974AC yongaseti, 32GB dahili depolama alanı gibi özellikler öne çıkıyor. Bunun yanında 7.68MP çözünürlüğündeki ön kameranın da yer alacağı biliniyor. Vivo XShot‘un en geç Mayıs ayında tanıtılması bekleniyor.

Samsung Galaxy S3′e KitKat Gelmeyebilir

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK