Vivo X9 and X9 Plus 20MP Ve 8MP Çift Ön Kamera İle...

Vivo X9 and X9 Plus 20MP Ve 8MP Çift Ön Kamera İle Geliyor

0
PAYLAŞ

Çinli akıllı telefon üreticilerinden Vivo’nun yakında piyasaya sürmeye hazırlandığı X9 ve X9 Plus modelleri sahip oldukları ön kameraları ile dikkat çekecek. Ön kameraları diyoruz zira bu iki cihaz daha önce LG V10’da gördüğümüz gibi çift ön kamera ile gelecek. Hem de 20MP ve 8MP çözünürlükteki çift ön kamera ile.

Vivo ülkemizde pek fazla henüz bilinirliğe sahip olmasa da özellikle Çin pazarında ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip. Donanım konusunda ellerini korkak alıştırmamasıyla bilinen Çinli akıllı telefon üreticileri gibi Vivo da bu konuda oldukça cömert.

17 Kasım’da düzenlenecek etkinlikte firmanın iki cihaz tanıtması bekleniyor. X9 ve X9 Plus adları ile karşımıza çıkacak olan cihazların üst segment modeli hakkında henüz pek fazla bilgi olmasa da X9’un teknik detayları belli oldu.

Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 653 işlemcisinin güç verdiği cihaz orta segmentte yer alacak. Fakat bu kategoride yer alan rakiplerinin aksine X9 4GB ve 6GB RAM seçenekleri ile gelecek. Cihazın 64GB dahili hafıza ve MicroSD kart desteği ile geleceği diğer detaylar arasında.

Cihazların öne çıkan detayları arasında sahip olduğu çift ön kamera dikkat çekiyor. 20MP ve 8MP çözünürlükte çift ön kamera ile kusursuz selfie deneyimi vaadeden X9 tasarım anlamında iPhone 7’yi anımsatıyor.

17 Kasım’da tanıtılacak cihazların fiyatları konusunda ise henüz bir bilgi mevcut değil. Sahip olduğu eşsiz kameralarla ön plana çıkacak olan cihazların tanıtım tarihi yaklaştıkça diğer detayları da gün yüzüne çıkacaktır.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK