Vivo X5 Pro 13 Mayıs’ta tanıtılabilir

Vivo X5 Pro 13 Mayıs’ta tanıtılabilir

0
PAYLAŞ

Çin merkezli telefon üreticilerinden Vivo’nun Vivo X5 Pro olarak adlandırılacak yeni akıllı telefonu 13 Mayıs tarihinde resmi olarak lanse edilebilir.

vivo x5 pro

Vivo X5 Pro Snapdragon 615 ile gelebilir

Çinli internet sağlayıcılarından TENAA tarafından listelenen Vivo X5 Pro linki, telefon hakkında ve teknik özellikler konusunda bazı bilgileri açığa çıkartıyor. Bu bilgiler ışığında, telefonda 1.7 Ghz işlem hızına sahip 64 bitlik 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemcisine, 2 GB sistem belleğine, 32 GB dahili hafızaya yer verildiği görülmekte. 5.5 inç boyutlu Super AMOLED ekran ise Full HD çözünürlüğe sahip. Telefonun arka kısmında f/2.0 diyafram açıklığına sahip 13 MP çözünürlüklü kamera yer alırken, ön kısımda ise f/2.4 diyafram açıklığına sahip olan 5 MP çözünürlüklü kamera konumlandırılmış.

Vivo X5 Pro, Vivo’nun Funtouch arayüzü ile giydirilmiş Android 5.0 Lollipop işletim sistemine sahip olacak. Fiyat ve piyasaya çıkış tarihi hakkında henüz kesin bilgi olmayan bu telefonla ilgili en doğru bilgiler için 13 Mayıs tarihini beklemek gerekiyor.

 

 

 

I

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK