Vitamin’le Ders Çalışan Başarılı Öğrencileri Ödüllendirecek

Vitamin’le Ders Çalışan Başarılı Öğrencileri Ödüllendirecek

0
PAYLAŞ

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Avantajlı Paket kullanıcısı olan ve zengin içerikli online eğitim destek hizmeti Vitamin’le başarıya ulaşan öğrencilere karne hediyelerini hazırladı.  

TTNET, Avantajlı Paket kullanıcısı olan ve ders çalışmayı kolay ve eğlenceli hale getiren Vitamin’le yüksek başarıya ulaşan öğrencileri ödüllendirecek. 15 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında derslerine ve sınavlarına TTNET Vitamin’le çalışan ilköğretim ve lise öğrencilerini, aralarında dizüstü bilgisayarların, bisikletlerin ve yıllık Vitamin paketlerinin de olduğu ödüller bekliyor.

vitamin

Vitamin Puanı’nı toplayanlar, Haziran ayında dizüstü bilgisayarlar, bisikletler ve yıllık Vitamin paketleri ile ödüllendirilecek.

 

2012 yılında kullanıcılarına günlük belli limitler dahilinde Vitamin içeriklerine ücretsiz ve üyeliğe gerek olmadan erişim olanağı sağlayan ve son bir yıldır 1,5 milyon üyeye ulaşan TTNET Vitamin, animasyonlu, üç boyutlu canlandırmalı konu içerikleri ve deneme sınavları ile öğrencilerin derslerindeki en büyük yardımcısı haline geldi. Milli Eğitim Bakanlığı öğretim programına ve merkezi sınavlara uygun hazırlanmış içeriği sayesinde öğrenciler etkileşimli ve hızlı bir öğrenme deneyimi ile başarılarını artırıyor. Öğrenciye özel olarak yapılan kişisel yönlendirmelerle de öğrenciler, eksiklerini tamamlayarak ilerleme imkanı elde ediyorlar.

>>Milyonlarca PS4 ve X720 Satılacak

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK