Vector ‘den 30 Gün Pil Ömrü Sunan 2 Yeni Akıllı Saat

Vector ‘den 30 Gün Pil Ömrü Sunan 2 Yeni Akıllı Saat

0
PAYLAŞ
Vector 'un akıllı saatleri Meridian ve Luma 30 gün pil ömrü sunacak.

Vector firması tek şarjla 30 gün kullanım süresi sunan Luna ve Meridian adında iki yeni akıllı saat duyurdu.

Vector 'un akıllı saatleri Meridian ve Luma 30 gün pil ömrü sunacak.
Vector ‘un akıllı saatleri Meridian ve Luma 30 gün pil ömrü sunacak.

Önümüzdeki yıllar, giyilebilir teknolojilerin tavan yaptığı ve hayatımıza hızlıca gireceği bir dönem olacak. Bu dönemin ayak seslerini şimdiden duymaya başladık. Bugün bir çok firma farklı türde giyilebilir cihazlar üzerinde çalışıyor. İngiltere merkezli Vector de bu firmalardan biri. Geçtiğimiz günlerde Luna ve Meridian adında iki yeni akıllı saat duyuran Vector, gündelik hayatınızda size rahatlıkla eşlik edebilecek ve istediğiniz şekilde özelleştirebileceğiniz saatler tasarladığını belirtiyor. Görünüm açısından normal saatlerden farksız olan Luna ve Meridian’ın belkide en önemli özelliği tek şarjla 30 gün kullanım süresi sunması.

Luna modeli yuvarlak bir kadrana sahipken Meridian modelinde dikdörtgen bir tasarım kullanılmış. İki modelin de kasası metalden üretilirken, kullanıcılar kayış konusunda farklı renklerde deri,plastik veya metal kayışlar tercih edebiliyorlar. Akıllı saat fonksiyonları olarak adım, kalori, aktivite ve uyku takibi yer alan saatler android,iOS ve Windows Phone işletim sistemleriyle uyumlu kullanılabiliyor. Bu sayede telefona gelen bildirimleri, takvim etkinliklerini ve RSS akışlarını da saat üzerinden takip edebiliyorsunuz.

50 metreye kadar su geçirmez yapısını koruyan Vector akıllı saatlerin Luna modeli 350$, Meridian modeli ise 200$ fiyatla yaz döneminde satışa çıkacak.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK