Uncharted 4’ten Korsana Darbe!

Uncharted 4’ten Korsana Darbe!

0
PAYLAŞ

PlayStation konsola özel oyun serilerinden sonuncusu olan Uncharted 4 yeni bir haberle daha oyun gündemine damga vurmayı başardı.

image

Sosyal medyada yer alan güncelleme bilgilerine dayanarak oyuna ekstra içerik olarak eklenecek paketin dosya boyutu tam 5gb olacağı duyuruldu, bu yama oyunun sorunlarına çözüm değil eksik olarak çıkarılıp sonradan güncellemeler ile tamamlanacağı yönünde oldu, her ne kadar konsolların korsana karşı korumalı ve hala kırılamadığını düşünsekte bu önümüzdeki günlerde olmayacağı anlamına gelmiyor.

Uncharted 4’ün online tarafında silah, giysi ve animasyon hareketlerin çoğaltılabileceği gibi, oyun içinde kazanılan puan ve paralar ile de satın alınabileceğini bildirelim.

Bir diğer haberimiz ise ingiltere’de uncharted 4 dağıtımları sırasında oyunu taşıyan araçların soyulduğu idda edildi. Doğruluğuna inanmadığımız bu olayın Sony’nin patronu Shuhei Yoshida tarafından açıklandı ve oyun nakliye sırasında saldırıya uğradığını resmi kopyalarının çalındığını belirtti.

image
İngiltere’de bu skandal ile ilgili soruşturma başlatıldı, Sony ise oyunun bir şekilde ortaya çıkmasını beklediği düşünülüyor.

Uncharted 4’ü çıkış tarihinden önce karaborsaya düşecek gibi görünüyor, internette bazı görsellerde sızdırılan uncharted 4 kutuları da bu haberimizi doğrular nitelikte, özellikle konsollarda çıkış fiyatı belli olmasına rağmen kutulu mağaza fiyat etiketinin ne olacağı şuan için muallakta. Oyun çoğu teknoloji mağazasında ön siparişe açılmış durumda ve 10 mayıs 2016 tarihinde oyuncular ile buluşması bekleniyor.

Önümüzdeki günlerde oyun dünyasında yaşanılacak gelişmeler ve haberler ile yeniden karşınızda olacağız.

İyi oyunlar.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK