Ülkemizde Satılan En İyi 10 Tablet Bilgisayar

Ülkemizde Satılan En İyi 10 Tablet Bilgisayar

2
PAYLAŞ

Tablet bilgisayarlar hızla gelişmeye devam ediyor. Her geçen gün tabletlere özel olarak geliştirilmiş yeni bir yazılım hatta işletim sistemlerinde spesifik bir özelleştirme haberi duyuruluyor. Tabi bunun yanında üreticiler de birbiri ile adeta en güçlü tableti üretmek adına yarışıyor.

Peki ülkemizde tabletlere ilgi nasıl? Bu konuda çizgileri kalın olarak çizmek için henüz erken olsa da Türk halkının tabletlere bakışının sıcak olduğunu söyleyebiliriz. Birçok kullanıcının tablet tercihindeki en önemli etken ise hiç şüphesiz zaman ve mekan kısıtlamasına takılmaksızın özgürce internete erişebilmek.

Eğer siz de yen bir tablet bilgisayar satın alma planları içindeyseniz, kararınızı vermeden önce hazırladığımız listeye bir göz atabilirsiniz. Farklı fiyat ve işletim sistemlerine sahip onlarca tablet bilgisayar arasından en güçlü ve en başarılı olanlarını bir araya getirmeye çalıştık. Listeye sadece ülkemizde satışa sunulmuş modeller dahil ettiğimizi de özellikle vurgulayalım ve sizleri en iyi tablet bilgisayarlardan oluşan galerimiz ile baş başa bırakalım.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

2 YORUMLAR

  1. Bu listede olmayan, bence sektöre bomba gibi düşen, buradaki bir çok tabletten çok daha iyi özellik ve donanıma sahip olan Vodafone Smart Tab 10 ilk 5’e girecek düzeyde. Bence liste güncellenmelidir. Tarihi biraz eski sanırım ondan koymamışlar.

BİR CEVAP BIRAK