Yeni Twitter’a Geçtiniz mi?

Yeni Twitter’a Geçtiniz mi?

4
PAYLAŞ

Önceki gün tanıtılan ve birçok yeni özellik içeren yeni Twitter web arayüzü, şüphesiz tüm Twitter kullanıcılarının ilgisini çekti. Ne var ki kademeli olarak yayınlanan yeni arayüz, henüz tüm kullanıcılara ulaşmadı.

Eğer yeni tasarımı ekran başında bekliyorsanız, boşa vaktinizi öldürmek yerine “Am I Upgraded Yet?” adlı web aracını kullanabilirsiniz. Twitpic‘in geliştiricileri tarafından hazırlanan bu uygulama, yeni arayüze geçip geçmediğinizi düzenli olarak Twitter API‘den kontrol ediyor ve geçmeniz halinde bunu size kendi hesabınızdan özel mesaj(DM) yoluyla bildiriyor.

Kullanmak için, “Am I Upgraded Yet?” uygulamasına Twitter hesabınıza erişimi için izin vermeniz gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra, Twitter profil ayarlarınızda Notices bölümüne girip, “Direct Text Emails:” in karşısındaki kutucuğu işaretlemenizde fayda var. Böylece yeni arayüze geçtiğinizde gelecek DM’i e-postanızda da görebilirsiniz.

Tıklayın – Am I Upgraded Yet?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

4 YORUMLAR

  1. Şimdilik kullanabilmenin tek yolu öncelikle Android veya iOS’li bir telefona yeni sürümü indirip oturum açmak. Sonrasında bilgisayardan giriş yaptığınızda arayüzün değiştiğini göreceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK