Yeni Twitter’a Geçtiniz mi?

17 Eylül 2010 Cuma
Font Küçült Font Büyült

Önceki gün tanıtılan ve birçok yeni özellik içeren yeni Twitter web arayüzü, şüphesiz tüm Twitter kullanıcılarının ilgisini çekti. Ne var ki kademeli olarak yayınlanan yeni arayüz, henüz tüm kullanıcılara ulaşmadı.

Eğer yeni tasarımı ekran başında bekliyorsanız, boşa vaktinizi öldürmek yerine “Am I Upgraded Yet?” adlı web aracını kullanabilirsiniz. Twitpic‘in geliştiricileri tarafından hazırlanan bu uygulama, yeni arayüze geçip geçmediğinizi düzenli olarak Twitter API‘den kontrol ediyor ve geçmeniz halinde bunu size kendi hesabınızdan özel mesaj(DM) yoluyla bildiriyor.

Kullanmak için, “Am I Upgraded Yet?” uygulamasına Twitter hesabınıza erişimi için izin vermeniz gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra, Twitter profil ayarlarınızda Notices bölümüne girip, “Direct Text Emails:” in karşısındaki kutucuğu işaretlemenizde fayda var. Böylece yeni arayüze geçtiğinizde gelecek DM’i e-postanızda da görebilirsiniz.

Tıklayın – Am I Upgraded Yet?

Friendfeed de Paylaş RSS Ekle

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

Sertaç Binli 28 Eylül 2010

merhabalar.
Yaptığınız açıklama gerçekten çok faydalı oldu benim ve benim gibi yeni twitter’ı merak edip, geçmek isteyenler için.

Ceyhun E 08 Aralık 2011

Ben nasıl geçileceğini tam olarak anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Ahmet Gözütok 08 Aralık 2011

Şimdilik kullanabilmenin tek yolu öncelikle Android veya iOS’li bir telefona yeni sürümü indirip oturum açmak. Sonrasında bilgisayardan giriş yaptığınızda arayüzün değiştiğini göreceksiniz.

Ceyhun E 09 Aralık 2011

Teşekkürler.

Yorum Yaz

Yorumunuzun Yanında Gösterilir

Herkes görmeyecektir.