Twitter Bağımlılarına Özel Otel Yapıldı

Twitter Bağımlılarına Özel Otel Yapıldı

0
PAYLAŞ

Twitter sizin ayrılmaz bir parçanız ise artık yazları vaktinizi geçirebileceğiniz ve sizin gibi Twitter’la içli dışlı insanlarla tanışabileceğiniz bir otel var.

Sosyal ağ çılgınlığının nereye vardığını merak ediyorsanız, Twitter temalı bu otel sizlere biraz daha yardımcı olacaktır. Bazı insanlar için hayatın önemli bir parçası olan ve neredeyse her dakika aktif olarak kullandıkları Twitter’ı esas alan  Sol Wave adlı otel görenleri şaşırtıyor.

Social Wave Oteli Tanıtımı

İspanya adalarından Majorca’da yer alan bu otelde her şey tamamen Twitter üzerine kurulmuş durumda. Öyle ki odalardan, yemeklere ve içkilere kadar hemen hemen her şeyde Twitter esintilerine rastlamak mümkün. Ayrıca otelin her yerinde Wi-fi hizmeti sunuluyor ve böylece kullanıcılar çok daha kolay şekilde Twitter’a erişim sağlayabiliyor. Oteldekiler birbiriyle #SocialWave hashtag’i aracılığıyla anlaşıyor. Bu hashtag altında birbirleriyle tanışıyor ve muhabbet edebiliyorlar. İlginç bir temayla karşımıza çıkan bu otelde tam olarak neler yapıldığını görmek ve otelin görünüşüne göz atmak isterseniz yukarıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Sony Walkman E380 ile Kesintisiz Müzik Keyfi

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK