Türkiye’deki Üçüncü Apple Store’un Yeri Belli Oldu

Türkiye’deki Üçüncü Apple Store’un Yeri Belli Oldu

0
PAYLAŞ

2 yıl önce Zorlu Center’da açtığı ilk mağaza ve geçtiğimiz yıl Akasya AVM’de açtığı ikinci mağazası ile Türkiye’de toplam 2 şubesi bulunan Apple bir süredir 3. mağazası için yer bakıyordu. Çalışan ilanlarını da aylar öncesinden oluşturan Apple’ın Türkiye’deki üçüncü Apple Store‘unun nerede olacağı sonunda netleşti.

apple_store_istanbul

Avrupa ve Anadolu yakasında birer mağazası bulunan Apple Store‘un üçüncü mağazasının diğer büyükşehirlerden birisinde olacağı söyleniyordu. Hatta bu mağazanın Ankara ve İzmir’in birisinde açılacağı kulislerde ciddi anlamda yankılanıyordu. Fakat alınan bilgiye göre bu mağazanın İstanbul Anadolu Yakası’nda açılacak Emaar Square AVM’de yer alacağı kesinlik kazandı. Çalışmalarına başlanan yeni mağazanın alışveriş merkezinin açık bölümünde ve Apple’ın klasik cam tasarımına sahip olacağı da gelen ilk bilgiler arasında yer alıyor.

İş ilanlarının şimdiden başladığı üçüncü Apple Store‘un 2016’da kullanıcılarla buluşacağı bildiriliyor. Diğer Apple mağazaları gibi satış ve teknik destek sunacağı söylenen mağazanın da bulunduğu Emaar Square İstanbul’un Çamlıca ilçesinde bulunuyor. Özellikle yoğunluğuyla beraber ciddi randevu sorunlarının yaşandığı iki mağazanın yükünü hafifletecek yeni mağaza ile ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK