Türkçe Konuşan ve Anlayan Mobil Asistan

Türkçe Konuşan ve Anlayan Mobil Asistan

0
PAYLAŞ

Daha önce alışık olmadığınız türden bir akıllı telefon deneyimine hazır olun. Asistan B size, akıllı telefonunuza yeniden ilk günkü tutkuyla bağlanmanızı vadediyor. Ayrıca görme engelli kullanıcıların da akıllı telefon kullanabilme deneyimini birkaç adım öteye taşıyor.

Akıllı telefonlar her kesimden kullanıcı için günlük hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri haline geldi. Gerek iş hayatının stresli ortamında gerekse günlük hayatın eğlencesinde mobil cihazların etkin rolü sürekli olarak artmaya devam ediyor. Bu durumun ortaya çıkmasında mobil uygulamaların payı da elbette ki çok büyük.

Akıllı telefonları çok daha işlevsel hale getiren ve yeteneklerini daha açık bir şekilde gün yüzüne çıkaran mobil uygulama ekosistemine, Türk kullanıcılarına ve Türkçe’ye uygun çözümler ekleyen Buronya Mobile, Asistan B adlı Türkçe konuşan ve Türkçe olarak söylediklerinizi anlayabilen bir dijital asistan geliştirdi.

Asistan B - görsel-1

Telefonunuzu Konuşarak Kontrol Edebilirsiniz

Apple’ın Siri ve Samsung’un S Voice uygulamaları ile aynı mantıkta çalışan Asistan B yerelleştirilmiş olarak çok daha kapsamlı özellikler sunuyor. Ayrıca Türkçe’ye ve Türk mobil cihaz kullanıcısının isteklerine uygun bir yapıda geliştirilerek, rakiplerine karşı en başta kurgusal bir üstünlük elde ediyor. Yabancı dillerdeki örneklerinden hiçbir eksiği olmayan ancak yerelleştirilmiş birçok karakteristik işlevi içinde barındıran Asistan B, kullanıcılara sadece konuşarak akıllı telefonlarını kontrol edebilme ve birçok konu hakkında ansiklopedik bilgi alabilme olanağı tanıyor.

Görme Engelliler İçin Büyük Kolaylık

Görme engelli ve hatta yaşlı kullanıcıların akıllı telefon kullanabilmesi adına da büyük kolaylık olan Asistan B, Google’ın TalkBack hizmetine uygun bir yapıda geliştiriliyor. Bu sayede akıllı telefon ve mobil cihaz deneyiminin çok daha farklı bir tabana, gelişmiş ve inovatif bir kullanım tecrübesi ile yayılması sağlanıyor. Üstelik bu heyecan verici uygulama tüm işlevleri ile ÜCRETSİZ olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

>>Alışveriş Sitesi Açmanın Kolay Yolu

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK