TunnelBear Türkiye’ye Özel İndirim Uyguluyor

TunnelBear Türkiye’ye Özel İndirim Uyguluyor

0
PAYLAŞ

TunnelBear Türkiye’ye özel bir indirim kampanyası düzenliyor ve sansüre karşı savaş açtığını tekrarlıyor

Son yıllarda Türkiye’de yaşanan yoğun sansür sebebiyle internet tecrübesinde ciddi sıkıntılar çeken Türk internet kullanıcısı, geçtiğimiz sene ilkbahar döneminde yaşanan gelişmeler ile birlikte daha ağır bir yükün altına girmişti. Bu dönemde sansüre karşı kullanılmaya başlayan DNS ve VPN benzeri çözümler kısa sürede ülke geneline yayılmıştı. Geçtiğimiz aylarda yasaklanan Twitter ve YouTube gibi mecralar ile devam eden sansür sonrası bu gibi çözümlere olan talep arttı ve durumun farkında olan bazı şirketler ülkemize özel kampanyalar başlattı.

Uzun süre boyunca ülkemize özel ücretsiz kullanıma sunulan VPN çözümü TunnelBear, bugün yaptığı resmi bir açıklama ile birlikte bir kez daha sansüre dikkat çekti. Her koşulda haber alma özgürlüğünün kısıtlanmasını kabul etmeyeceklerini belirten ekip beklenmedik bir adım atarak sadece Türk kullanıcılarına özel olmak kaydıyla büyük bir indirime gitti.

 

tunnelbear-scroll

 

Yıllık kullanım sürümü olarak bilinen Grizzly TunnelBear, 50 dolar yerine 20 dolarlık üye bedeli ile Türk internet kullanıcısına sunuluyor. Küçük bir Kanadalı şirket olarak bilinen TunnelBear, açıklamasında bu indirim ile birlikte hiç kar etmeyeceklerini ancak geleceğe yatırım yapmak ve sansüre karşı savaşı devam ettirmek için bu kararı verdiklerini belirtti.

Şirket son aylarda Türkiye üzerinden yoğun bir ilgi gördüklerini ve server’larının beklenmedik kullanım oranlarıyla büyük sıkıntı çektiğini de ekliyor. Ekip bu dönemi atlatmak için uzun bir ek çalışma sürecine girmiş.

Kampanyanın 1 yıllık süreyi kapsadığı söylenirken, program bu süreçte 3 ayrı cihazda aktif hale getirilebilinecek.

İlgili indirim için buraya tıklayabilirsiniz.

Samsung Galaxy K Zoom Hakkında Her şey

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK