Telefonunuz Türkçe Konuşsun, Söylediklerinizi Anlasın!

Telefonunuz Türkçe Konuşsun, Söylediklerinizi Anlasın!

2
PAYLAŞ

Asistan B Kişisel Ayarlar

Asistan B’yi indirip yükledikten sonra sizi aşağıdaki görselde olduğu gibi bir ekran karşılıyor. Açılan konuşma balonu sizin de görebileceğiniz üzere Google destekli. Yani uygulama ses tanılama için Google alt yapısını kullanıyor. Bu nedenle son derece hassas ve kesin bir algılama sağlıyor. Tabi Türkçe bir alternatif olmadığı için kıyas yapmak mümkün değil ancak çok çok iyi olduğunu vurgulamalıyız.

Screenshot_2013-07-11-01-22-55

Konuşma balonunu iptal diyerek kapattıktan sonra hemen ayarlara girelim ve gerekli kişiselleştirmeleri yapalım. Geliştirici burada son derece sade bir ara birim kullanmış. Bu sayede aradığınız düzenlemenin nereden yapıldığını bulmak hiç zor değil. Öncelikle adınız yazan kısma uygulamanın size nasıl hitap etmesini istediğinizi yazarak işe koyulabiliriz. Bu sayede Asistan B tanımlı bazı yerlerde size burada girdiğiniz ifade ile hitap edecektir.

Screenshot_2013-07-11-01-30-54

Alt kısımdaki sosyal ağ sekmesinden ise Twitter ve Facebook hesabınızı ekleyebilirsiniz. Bu sayede sosyal ağlardan durum güncellemelerini doğrudan Asistan B üzerinden yapabilirsiniz. Son derece başarılı ve kusursuz çalışan bir özellik gerçekten.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK