Home » Cep Telefonu » Telefonunuz İçin En İyi Bluetooth Kulaklıklar
Yazan: | 03 Ekim 2012 Çarşamba

Telefonunuz İçin En İyi Bluetooth Kulaklıklar

Font Küçült Font Büyült

Mobil cihazınız ile birlikte kullanabileceğiniz ve an itibariyle ülkemizde satışta olan uygun fiyatlı en iyi Bluetooth kulaklıkları sizler için araştırdık.

Mobil cihazlar birer iletişim aracı olma görevini başarıyla yerine getirmenin yanında modern bir tarif ile birer dijital asistan hüviyetinde aynı zamanda. Gelişmiş kamera, mp3 çalma yetenekleri, video, internet erişim olanakları derken kompakt birer atom karıncaya dönüştü çağın gözde oyuncakları.

Şimdilerde birçok kullanıcı için telefonla konuşmak veya kısa mesaj göndermek ikinci plana itilmiş bir işlev halini aldı. İletişim ihtiyacının yoğun olarak sosyal ağlar üzerinden daha interaktif bir biçimde karşılandığı bir devir yaşıyoruz.

Mobil cihazların böylesine popüler olması, harici olarak satılan çeşitli aksesuarların da önemli bir Pazar  haline gelmesini sağladı. Bu pazar içindeyse çıktığı ilk günden bu yana etkinliğini hiç kaybetmeyen en önemli alan Bluetooth kulaklıklar. Eğer sizin de mobil cihazınız ile birlikte Bluetooth kulaklık kullanma alışkanlığınız varsa bu yazıyı görmeden geçmemenizde yarar var. Yazımızın devamında an itibariyle ülkemizde satışta olan uygun fiyatlı Bluetooth kulaklıkları bir araya getirmeye çalıştık.

İşte sizler için hazırladığımız o liste:

Friendfeed de Paylaş RSS Ekle

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

Uğur KAYA 04 Ekim 2012

Ses Kalitesi iyi değil ve kulaklık kablosu kopuyor. Kulaklık tak çıkar olmadığı için çöp oluyor.

İsim-Soyisim 05 Ekim 2012

Yorumunuzu Buraya Yazın.
siz burada kablolu kulaklıkları sergiliyor, bluetooth yazıyorsunuz

Ahmet Gözütok 05 Ekim 2012

Bir yanlışlık yok. Hepsi Bluetooth kulaklık zaten. Kablolu dedikleriniz de son dönemde kullanıcıların ilgisini çeken, kulaklık ile ana gövdenin ayrı olduğu modeller sanırım. Satış rakamlarına baktığımızda bu ürünlerin daha çok ilgi gördüğü ortaya çıkıyor. Kullanışlılık yönünden benim de kişisel tercihim bu yönde.

Yorum Yaz

Yorumunuzun Yanında Gösterilir

Herkes görmeyecektir.