Telefon ve Tabletten ‘’Yuppi’’leyerek Kazanma Zamanı!

Telefon ve Tabletten ‘’Yuppi’’leyerek Kazanma Zamanı!

0
PAYLAŞ

Telefon ve tabletlere indirilen 2013’ün en farklı ve eğlenceli uygulaması ‘Yuppi’ kullanıcılara sadece gezerken alışveriş yapma zorunluluğu olmadan değerli birçok ürünü kazanma imkanı sunuyor. Lokasyon bazlı uygulama ile  mağaza önünden geçerken bile puan kazanabilirsiniz. iTunes veya Google Play’den indirebileceğiniz ‘’Yuppi’’ ile artık gezerken kazanma devri başlıyor! 

Haziran 2013’de Yuppi Mobil A.Ş tarafından yayınlanan Yuppi, hem kullanıcılar hem de markalar için yepyeni bir heyecan sunuyor. Kullanıcılara dışarda oldukları ve gezdikleri her an ‘’Yuppi’’ kazanma imkanı veren uygulama lokasyon bazlı çalışıyor.Yuppi_foto
Bir mağazanın önünden geçerken alacağınız ‘’Yuppi’’ puanının yanı sıra kasa yanındaki, markanın önerdiği ürünlerdeki barkodlardaki puanları da almak mümkün… Ayrıca ‘Yuppi’’ kullanıcılarına gün içinde cazip puan teklifleri de sunuyor… Anlaşmalı markaların mağazaya gizlediği birbirinden keyifli oyunlarla kazanılan puanları biriktirenler kitaptan ayakkabıya, dondurmadan iPad’e kadar onlarca hediyeye sahip olabiliyor.

Gezerken kazanma mantığını Türkiye’ye getiren Yuppi, markalar için de müthiş bir mobil reklam mecrası… Müşteriyi sıkmadan ve hatta farklı şeyler kazandırarak kendini göstermenin tek yolu olan Yuppi, şuan seçkin markalar ile özel anlaşmalı… Her hafta hatta her gün eklenen yeni markaların yanı sıra yepyeni ‘Yuppi’ kazanma yöntemleri de kullanıcılar tarafından keyifle takip ediliyor.

iTunes’ta çıktığı hafta katagorisinde 2.liğe yükselen uygulama çıktığı günden beri ilk 10’da yer alıyor. Google Play’den de indirilebilen ‘Yuppi’ son dönemin en sevilen uygulamaları arasında yer alıyor.

 

Sony Xperia Z1 İlk Bakış

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK