Teknosa Müşterileri Film İzlemeye Doyacak

Teknosa Müşterileri Film İzlemeye Doyacak

0
PAYLAŞ

Teknosa, müşterilerini yeni nesil online film izleme servisi Filmbox Live ile tanıştırıyor. Dünyanın farklı ülkelerinde TV kanalları, film dağıtımı ve online içerik servislerine sahip olan medya şirketi SPI işbirliği ile Filmbox Live’ın sağlayacağı içerik “Teknosa Film Kulübü by Filmbox Live” adıyla Teknosa müşterilerine ulaşacak.

Teknosa ve SPI birlikteliği, “Teknosa Film Kulübü by Filmbox Live” ile yüzlerce film ve eğlence içeriğini Teknosa müşterileriyle buluşturacak.

“Teknosa Film Kulübü” film portalı desteğiyle içeriği belirlenen “Teknosa Film Kulübü by Filmbox Live” servisi kapsamında 300’den fazla film ve 1000’e yakın eğlence içeriği bulunuyor.

film strip

Mart ayında belirli Philips Smart Tv modelleri ve  Apple TV satın alan Teknosa müşterileri tüm bu ayrıcalıklara 3 ay boyunca ücretsiz sahip olacak.

Kullanıcılar, Teknosa Film Kulübü’nün Web-Android-Apple Store ve Smart TV uygulamalarından yararlanarak tüm içerikleri televizyon, PC, akıllı telefon ve tabletler gibi platformlardan da izleyebilecek.

>>Dünyanın En Küçük Telefonu Phone Strap 2 WX06A

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK