Swatch Yeni Akıllı Saatini Duyurdu: Tissot Smart-Touch

Swatch Yeni Akıllı Saatini Duyurdu: Tissot Smart-Touch

0
PAYLAŞ

Swatch, Tissot Smart-Touch adını verdiği yeni akıllı saatini duyurdu. Tissot Smart-Touch, klasik bir saatle akıllı saat işlevlerini birleştiren bir ürün.

swatch-tissot-smart-touch1

Dünyanın en önemli saat üreticilerinden biri olan Swatch, birçok klasik saat üreticisi gibi akıllı teknolojiler üzerinde de çalışıyor. Şirket, son olarak yaptığı duyuruyla birlikte yeni akıllı saatinin tanıtımını gerçekleştirdi. Esasında şirket geçtiğimiz dönemlerde bazı akıllı saat modellerini piyasaya çıkartmıştı. Ancak bunlar herkese hitap etmediğinden dolayı çok tutulmamıştı. Tissot ile beraber geliştirilen ve Tissot Smart-Touch olarak isimlendirilen akıllı saat; mekanik ve klasik saatlerle akıllı teknolojiyi harmanlayarak sunan başarılı seçeneklerden biri diyebiliriz. Çünkü akıllı saatlerin çoğu tasarımı itibariyle klasik saatlerden ayrılıyor ve farklı bir görünüme sahip oluyor. Ancak, klasik görüntülü akıllı saatlerin az olduğunu söyleyebiliriz. Swatch da bu alandaki boşluğu görmüş olacak ki, klasik mekanik saatlerle akıllı saatlerin özelliklerini ve tasarımını bir araya getiren yeni model hazırlamış.

swatch-tissot-smart-touch2

Akıllı saatlerin sunduğu birçok işlev, Tissot Smart-Touch için de aynı şekilde geçerli. Yani akıllı saatin aktivite takibi ve uygulama desteği yer alıyor. Bu sayede akıllı telefon üzerindeki tüm bildirimler ve ayrıntılara saat üzerinden erişilebiliyor. Ayrıca tüm kontroller mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca Tissot Smart-Touch’ın en önemli özelliklerinden biri ise akıllı telefonla bağlantı kesilse dahi, bu saat ‘klasik’ işlevini yerine getirmeye devam ediyor. Bir kez tam dolu şarj edildiğinde Tissot Smart-Touch’ın bir yıl boyunca kesintisiz bir şekilde kullanılabildiği belirtiliyor. Ürünün fiyatının ise 1000 dolar ile 1200 dolar arasında değişeceği belirtiliyor. Swatch’un hedefi satışa sunulduktan sonraki bir yıl içerisinde 20 bin ila 40 bin arasında satış gerçekleştirmek.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK