Surface Pro 2 İçin Geek Paketi

Surface Pro 2 İçin Geek Paketi

0
PAYLAŞ

Microsoft’un Surface Pro 2 için ortaya koyduğu paket oyun severlerin oldukça ilgisini çekeceğe benziyor.

Eğer sizde Surface Pro 2’nin yalnızca iş için kullanılmayacağını ve bir iş tablet bilgisayardan daha fazlası olduğunu düşünüyorsanız Microsoft’un çıkardığı son “Geek Paketi” ilginizi çekebilir. Geek & Sundry oyun kültürü oluşumu ile birlikte ortaya çıkarılan paketin içerisinde yer alan oyunların yanı sıra aksesuarlar arasında yer alan Xbox kumandası oldukça dikkat çekici.

Surface-scroll

Microsoft’un bu yeni paketi içerinde bulunan oyunlar ve aralarında bir Xbox kumandasının da bulunduğu paketin fiyatı Amerika ve Kanada’da yaklaşık olarak 210 TL. Öte yandan bir diğer fırsat paketi içerisinde de yer alan 64 GB lık Surface Pro 2, wireless Xbox 360 kumandası ve oyunlar arasında da; Farming Simulator 2013 ve War Thunder uçuş simülatörü yer alıyor.

Açık olmak gerekirse bir iş tablet bilgisayarı olarak dizayn edilmiş bir cihaz için ortaya çıkarılmış böyle bir paketin içerisinde daha ilgi çekici oyunların veya aksesuarların olmasını beklemek yanlış olmazdı diye düşünüyorum. Öte yandan Xbox 360 kumandası ile Surface’lerde oyun oynamakta ilginç bir deneyim olabilir ve kullanıcılar özellikle War Thunder uçak simülatörü oyununu bu kumanda ile oynamaktan memnuniyet duyabilirler.

Bunun yanı sıra Microsoft’tan yapılan açıklamaya göre bu fırsat paketleri 1 Mayıs’a kadar devam edecek. Paket içerisindeki oyunlar hatta Xbox 360 kumandası ilginizi çekmediyse bile paket ile birlikte bir bir Surface Pro 2 sahibi olmayı düşünebilirsiniz. Paket içerisinde gelen oyunlar ve aksesuarlar sayesinde iş dışında tablet bilgisayarınızı özgürce kullanabilirsiniz.

Galaxy Ace Style Almanya’da Görüldü

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK