Super Mario Run Artık İndirilebilir

Super Mario Run Artık İndirilebilir

0
PAYLAŞ

Super Mario oyununu sevenlere müjdeli bir haberimiz var. Super Maria Run versiyonu artık IOS işletim sistemine sahip Apple modellerinde oynamak mümkün. Üstelik bugünden itibaren İOS marketlere eklendi bile! Super Mario Run hakkında merak ettiğiniz haberin detayları ise şu şekilde;

Bu zamana kadar Super Mario Run oyununun mobil telefonlarda oynanaması uzun mesel diyebiliriz. Çünkü Super Mario Run Nintendo mobil cihazları görmezden geldi demek mümkündür.

En son yapılan anlaşmaya göre Super Mario Run için Nitendo – Apple arasında bir anlaşma sağlandı. Bu haberi ise İphone 7 etkinliğinde yapıldığını hatırlatmak isteriz. Bu açıklamaya göre 15 Aralık tarihinde İOS marketlerde olacağı söylenmişti. Bu tarihe kadar İOS marketde bu oyunu görmeniz mümkündü ancak indirme konusunda sizi bilgilendiren bir yazı karşınıza çıkıyordu. Bu zamana kadar neden Super Mario Run’ı indiremedim diye merak edenlerin sorusunu da cevaplamış olalım.

super-mario-run-ios

Super Mario Run oyununu Apple’ın tüm modellerinde oynayabilmeniz için tasarlandığını söyleyebiliriz. İphone, İpad ve İpod – Touch cihazlarınız varsa hemen indirerek Super Mario Run efsanesinde yerinizi alabilirsiniz. Ayrıca Nitendo mobil cihazlardan yana negatif bakışını da değiştirmiş oldu. Super Mario Run ücretsiz indirilebilir. Ancak oyun içi satın almalar yapabilirsiniz.

15 Aralık günü İOS markette yerini alan Super Mario Run oyunu için, indiremeyenleri ilgilendiren bir haberimiz ise, saat farkından dolayı İOS markette henüz etkin görünmeyebilir. Bu saat farkını göz önünde bulundurarak tekrar denemeniz gerekebilir. Oyun toplamda 195 MB bir alana kurulmaktadır. Bu sebeple indireceğiniz İOS işletim sistemli cihazlarınızda bu alana ihtiyacınız olacak.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK