Home » Cep Telefonu » Sony Xperia ZR’nin Fiyatı Belli Oldu
Yazan: | 22 Mayıs 2013 Çarşamba

Sony Xperia ZR’nin Fiyatı Belli Oldu

Font Küçült Font Büyült

Sony Xperia ailesinin yeni üyesi ZR’nin satışı fiyatı belli oldu. İlk olarak İngiltere, Almanya ve Fransa’da satışa sunulacak olan Xperai ZR 479 Euro fiyatla satılacak.

Sony’nin amiral gemisi Xperia Z modelinin küçük kardeşi Avrupa’da satışa sunuluyor. Abisi Xperia Z gibi Xperia ZR modeli de IP57 ve IP58 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına sahip. Su altında video ve fotoğraf çekebilen Xperia ZR’de,1.5GHz işlemci,  4.55inç HD ekran, 13 mega piksel arka kamera, 2GB bellek, LTE desteği, NFC, MicroSD kart desteği bulunuyor.

Sony Xperia ZR’nin Fiyatı Belli Oldu

Android Jelly Bean işletim sistemini kullanan Sony Xperia ZR, yaklaşık 400 Euro fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Xperia Blog2un haberine göre, Temmuz ayında Hollanda, Belçika ve Kuzey ülkelerinde 479 Euro fiyat etiketiyle satışa çıkacak.

Çin Dünyanın En Yüksek Binasını Yapmaya Hazırlanıyor

Friendfeed de Paylaş RSS Ekle

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

Yorumlar

ali 22 Mayıs 2013

türkiyede neden satışta yok sony uyuma sabrımı taşırma. türkiyede satışa sunulmasını istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Ercan 23 Mayıs 2013

KESİNLİKLE Türkiye’de de satışa sunulmasını bekleyenlerdenim. Türkiye’yi 3. sınıf ülke görmekten vazgeçin artık ! Satışı yapılacak ülkelerde de Z şuan satışta ve ZR’yi de koymuş adamlar. Yani isteyen Z alır, Z büyük diye istemeyenlerde ZR alır. İlle Z alacaksınız diye diretmenin anlamıda yok. SONY sonuçta bu telefonu üretmiş, paralet ithalat ile elbette Türkiye’ye gelecektir ve isteyen, kafaya koyan zaten ZR alacaktır. Siz getirinki siz kazanın ve her yıl zarar açıklamayın….

Yorum Yaz

Yorumunuzun Yanında Gösterilir

Herkes görmeyecektir.