Sony Bomba Gibi Geliyor!

Sony Bomba Gibi Geliyor!

0
PAYLAŞ

PSN’in hacklenmesi ve Japonya’da yaşanan deprem felaketi sonrası zor günler geçiren Sony, yeniden ayağa kalkıyor. Geçtiğimiz günlerde PlayStation ile ilgili bir toplantı düzenleyen firma, PS3’ün fiyatını düşürmüş ve yeni 99 Avroluk PSP modelini tanıtmıştı. Sony’nin yeni bombaları ise fotoğraf makineleri konusunda olacak gibi.

 

2011’e SLT teknolojili modelleriyle hızlı bir giriş yapan Sony, son olarak A35 ve NEX-C3 modellerini piyasaya sürmüştü. Bu ürünlerden sonra birkaç ay sessiz kalan firma, büyük bir lansmanla tüm dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor.

Bir Alman sitesi, Sony’nin uzun süredir çeşitli sızıntıları olan A77 modelinin resimlerini ve teknik özelliklerini yayınladı. Resimlerde oldukça büyük bir makine olduğu görülen A77, teknik özellikleriyle de üst seviyeye hitap edeceğini ortaya koyuyor; 24MP Exmor HD CMOS sensör, ISO 100-16000, 19 noktalı otofokus sensörü, 12fps hızlı fotoğraf çekimi, 1920×1080 Full HD 24 fps video, yenilenen Bionz görüntü işlemcisi, dahili GPS, 921 noktalı ve hareketli 3 inç ekran, OLED vizör ve magnezyum destekli gövde. Bu modelin Body fiyatının 1000 Dolar olacağı söyleniyor.

Ayrıca Alman sitesine göre Sony’nin tek süprizi A77 değil. Daha önce A77’nin SLT serisinde A55 modelinin üstüne konumlandırılması bekleniyordu. Fakat son gelen iddialara göre arada bir de A65 adlı bir model bulunacak. Bunun dışında NEX-7, NEX-5N gibi makinelerle birlikte birkaç yeni lensinde tanıtılması bekleniyor.

İddialar Sony’nin 24 Ağustos tarihinde büyük bir tanıtım yapacağı yönünde. 

 Diğer resimler için sonraki sayfalara göz atabilirsiniz.

Sony’nin SLT makinelerini nasıl buldunuz?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK