Snapdragon 835 AnTuTu’da Görüldü! Kaç Puan Aldı?

Snapdragon 835 AnTuTu’da Görüldü! Kaç Puan Aldı?

0
PAYLAŞ

Qualcomm tarafından akıllı telefonlarda kullanılması için üretilen işlemcilerden olan Snapdrahon 835 AnTuTu’a görücüye çıktı. Oldukça ilgi gören bu işlemci, teste tabii tutuldu. Sonucunda ise aldığı puan açıklandı.

Qualcomm tarafından üretilen en iyisi Snapdragon yonga seti, önemli bir teste tabii tutuldu. Snapdragon Samsung tarafından da destekleneceği haberlerini de duymuştuk. Snapdragon 835 hakkında detaylar;

Çok İyi Performansı Var!

2017 yılında kullanıma sunulacak olan Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 835, testlerde başarıyla geçince oldukça fazla ilgi gördü. AnTuTu değerlendirmesi bu tür donanımlar için çok önemlidir. Bu sebeple iyi performans veren Snapdragon 835 AntuTu testinden tam, 181.434 puan aldı. Farklı firmalar dahil, Qualcomm tarafından üretilen diğer yonga setlerinin en fazla 150 bin puan aldığı gözlemlenmiştir. Aradaki bu büyük fark ise gerçek kaliteyi ortaya koyuyor.

Snapdragon diğer yonga setlerine göre % 40 daha az enerji harcıyor, aynı şekilde diğer yonga setlerine göre % 27 daha hızlı çalışıyor.

Snapdragon 835, Apple tarafından kullanılan A10 yonga setine göre de fark attığı görüldü. Apple’ın İphone 7 modellerinde kullanılan yonga setinin 172 bin puan aldığı da açıklanmıştı.

Snapdragon 835 yonga setinin, şu özelliklerde teste tabii tutulması gerçekleştirilmiştir. Bu teknik bilgilerin açıklanması ile birlikte kimsenin aklında soru işareti kalmaması hesaplanmıştır. 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı, Android 7 Nougat İşletim Sistemi ve 5.9 inç 1440 x 2560 piksel çöznürlüğe sahip ekran ( Quad HD )

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK